Aku nářadí EXTOL INDUSTRIAL
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku pájky
Aku utahováky
Kotouč diamantový řezný, turbo fast cut, suché i mokré řezání, o 115x22,2x2mm EXTOL INDUSTRIAL 87...
- Technické parametry: O 115x22,2x2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 13200 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný segmentový grab cut, suché řezání, o 115x22,2x2mm EXTOL INDUSTRIAL 8703031
- Technické parametry: O 115x22,2x2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: výška segmentu 10mm, max. 13200 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 230x1,9x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8701019
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 230x1,9x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný, turbo thin cut, suché i mokré řezání, o 230x22,2x2mm EXTOL INDUSTRIAL 87...
- Technické parametry: O 230x22,2x2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný, turbo thin cut, suché i mokré řezání, o 150x22,2x1,8mm EXTOL INDUSTRIAL ...
- Technické parametry: O 150x22,2x1,8mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 10000 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný segmentový grab cut, suché řezání, o 150x22,2x2,3mm EXTOL INDUSTRIAL 8703033
- Technické parametry: O 150x22,2x2,3mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: výška segmentu 10mm, max. 10000 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791152, vrtací šroubovák aku, 16,6v li-ion (2x), 2000mah EXTOL INDUS...
| Napětí akumulátoru: | 16,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Bruska úhlová, 125mm, 1150w EXTOL INDUSTRIAL 8792006
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 16,6v max li-ion (2x), bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791151T
| Napětí akumulátoru: | 16.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791815, utahovák rázový 1/2" aku share20v, 400nm, brushless, 20v li-...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8703065 kotouč diamantový řezný, turbo fast cut, suché i mokré řezání...
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Není skladem
Kabely svařovací, sada 2ks, 25mm2, 3m, 35-50, kleště 200a EXTOL INDUSTRIAL 8798222
-7%
- Technické parametry: 25mm2, 3m, 35-50, kleště 200A
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: pro svařování do 200A, 3m gumový svařovací kabel s 200A mosaznými kleštěmi, 3m gumový zemnící kabel s 200A zemnící svorkou
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791805, vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8703062 kotouč diamantový řezný, turbo fast cut, suché i mokré řezání...
- Technické parametry: O 125x22,2x2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Není skladem
Kotouč lamelový šikmý zirkonový, o 150mm, p40 EXTOL INDUSTRIAL 8803444
- Info: max. otáčky 10 200/min
- Technické parametry: O 150mm, P40
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Není skladem
Kotouč diamantový řezný segmentový na asfalt, suché řezání, 300x25,4mm EXTOL INDUSTRIAL 8703091
- Technické parametry: 300x25,4mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Kotouč diamantový řezný, turbo fast cut, suché i mokré řezání, o 150x22,2x2,5mm EXTOL INDUSTRIAL ...
- Technické parametry: O 150x22,2x2,5mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 10000 ot./min
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4