Zahradní technika
Kategorie Zahradní technika obsahuje vše, co by se vám mohlo hodit. Vyberte si z 8867 produktů. Zahradní technika je rozdělena na 30 podkategorií. Vše vybráno od profesionálů, kteří jsou již 30 let na trhu!
- Zahradní technika -
- Zahradní technika Activa
- Zahradní technika ACTIVE
- Zahradní technika AgriFab / TurfMaster
- Zahradní technika Aircraft
- Zahradní technika AKADAS
- Zahradní technika AL-KO
- Zahradní technika ARETA
- Zahradní technika Beta
- Zahradní technika Bosch
- Zahradní technika BOW
- Zahradní technika Cleancraft
- Zahradní technika CRAMER
- Zahradní technika Creador
- Zahradní technika Elpumps
- Zahradní technika Ergo
- Zahradní technika EUROM
- Zahradní technika EUROSYSTEMS
- Zahradní technika EXTOL CRAFT
- Zahradní technika EXTOL INDUSTRIAL
- Zahradní technika EXTOL LADY
- Zahradní technika EXTOL PREMIUM
- Zahradní technika Ferm
- Zahradní technika FIELDMANN
- Zahradní technika Flex
- Zahradní technika FORTUM
- Zahradní technika Gamul
- Zahradní technika GTM Professional
- Zahradní technika Güde
- Zahradní technika Hecht
- Zahradní technika HERON
- Zahradní technika HERON-prislusenstvi
- Zahradní technika Holzkraft
- Zahradní technika Holzstar
- Zahradní technika IPAE-PROGARDEN
- Zahradní technika Kreator
- Zahradní technika KZ
- Zahradní technika Lumag
- Zahradní technika Makita
- Zahradní technika Metabo
- Zahradní technika MFG
- Zahradní technika Michelin
- Zahradní technika MTD
- Zahradní technika MWH
- Zahradní technika Narex
- Zahradní technika Nezadaná
- Zahradní technika Palram - Canopia
- Zahradní technika Powerplus
- Zahradní technika Proma
- Zahradní technika PUBERT
- Zahradní technika Reti Gritti
- Zahradní technika Riwall
- Zahradní technika Roxta
- Zahradní technika Ryobi
- Zahradní technika Scheppach
- Zahradní technika SEGWAY
- Zahradní technika Sharks
- Zahradní technika Silky
- Zahradní technika Skil
- Zahradní technika Solo
- Zahradní technika STARPLAST
- Zahradní technika TOTAL
- Zahradní technika Unicraft
- Zahradní technika VeGA
- Zahradní technika VERDEMAX
- Zahradní technika V-Garden
- Zahradní technika Weibang
- Zahradní technika Worksite
- Zahradní technika Worx
- Zahradní technika Worx garden
- Zahradní technika Worx power tools
- Zahradní technika ZCS TECH line
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Kultivátory
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Bazény a příslušenství
Fukary a vysavače na listí
Grily a udírny
Kompostery
Multifunkční stroje
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Rozmetače osiva, hnojiv a soli
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradnické potřeby a dekorace
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Odstraňovače plevele
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Pařezové frézy (frézy na pařezy)
Půdní rýhovací frézy (půdní frézy)
Sněhové frézy a kartáče
Skleníky, pařenišetě a záhony
Zahradní domky
Zahradní nábytek
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Masport BBQ S/S4 AL-KO
- Výkon bočního hořáku v kW 3Zadní hořák neMateriál tělesa nerezová ocelBoční hořák anoOsvětlené prvky anoVýkon hlavního hořáku v kW 3.5Počet hlavních hořáků 4Barva EDELSTAHL GEHÄUSEZnačka Masport
Není skladem
Masport BBQ MB4000 AL-KO
- Materiál tělesa ocelBoční hořák anoVýkon hlavního hořáku v kW 3.5Zadní hořák neBarva SCHWARZPočet hlavních hořáků 4Výkon bočního hořáku v kW 3Osvětlené prvky neZnačka Masport
Není skladem
Plynový gril Masport BBQ Maestro červený AL-KO
- Počet hlavních hořáků 4Osvětlené prvky neMateriál tělesa ocelVýkon bočního hořáku v kW 3Boční hořák anoVýkon hlavního hořáku v kW 3.5Zadní hořák neZnačka Masport
Není skladem
GTE 450 Comfort AL-KO
- Otočná žací hlava anoDělitelná hřídel neNáhradní cívka anoTeleskopická rukojeť anoGarantovaná hlučnost [db (A)] 96Akustický tlak v LpA[dB(A)] 85Odchylka KpA [dB (A)] 2Hodnota K (m/s^2) 2Akustický výkon LwA[dB(A)] 94Hodnota vibrací (m/s^2) 3.15Typ pohonu ElektrickýNavíjení struny automaticky poklepemZnačka AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka v cm 30Výkon motoru ve wattech 450
Není skladem
Čerpadlo Pon. Sub 11000 AL-KO
| Výkon: | 520 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Není skladem
BMP 30000 Premium AL-KO
- Průměr tlakového potrubí G 2" (59,61 mm)Akustický tlak v LpA[dB(A)] 91Akustický výkon LwA[dB(A)] 102Maximální sací výška v m 6Průměr sacího potrubí G 2" (59,61 mm)Maximální dopravní výška v m 27Maximální podtlak v barech 0.6Odchylka KpA [dB (A)] 2Garantovaná hlučnost [db (A)] 104Pohon čerpadla 1 polohaMaximální průtok l/h 30000Maximální tlak v barech 2.7Značka AL-KOProduktová řada PremiumVýkon v kW 4.1Typ motoru 4-taktníObjem v ccm 196Počet otáček v ot./min 3600Počet válců motoru 1
Není skladem
5271 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 3.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
LB 4250 Li 36V AL-KO
- Objem vzduchu v m³/h 870Pracovní doba 7,5 Ah v min 35Možnost vysávání listí? neHodnota vibrací (m/s^2) 1Doba nabíjení 7,5 Ah v min 150Akustický tlak v LpA[dB(A)] 89Odchylka KpA [dB (A)] 3Garantovaná hlučnost [db (A)] 101Hodnota K (m/s^2) 1Rychlost vzduchu při foukání 250Typ pohonu AKUAkumulátorová řada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.Akustický výkon LwA[dB(A)] 98Značka solo® by AL-KOProduktová řada Premium
Není skladem
AKU foukač listí AL-KO 18 V LB 2060
- Doba nabíjení 5 Ah v min 100Rychlost vzduchu při foukání 200Objem vzduchu v m³/h 200Hodnota vibrací (m/s^2) 2Garantovaná hlučnost [db (A)] 88Akustický tlak v LpA[dB(A)] 74Pracovní doba 5 Ah v min 35Akustický výkon LwA[dB(A)] 85Možnost vysávání listí? neOdchylka KpA [dB (A)] 3Akumulátorová řada AL-KO EASY FLEX 20V max.Typ pohonu AKUPracovní doba 2,5 Ah v min 20Značka AL-KOProduktová řada Easy
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Aku sekačka 20V LI-ION 340mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75561
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 34 cm |
| Plocha trávníku: | 250 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Multitool Pwf Csa 4220li - Výšk. Proř. AL-KO
- Délka nože v cm 20Napínání řetězu bez nářadíMaximální rychlost řetězu 14Akumulátorová řada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.Členění 3/8" specialHodnota K (m/s^2) 1Pilový řetěz 3/8"Odchylka KpA [dB (A)] 3Akustický výkon LwA[dB(A)] 93Napínání řetězu bez nářadí anoTyp pohonu AKUGarantovaná hlučnost [db (A)] 96Mazání řetězu automatickyHodnota vibrací (m/s^2) 1.6Akustický tlak v LpA[dB(A)] 80Značka solo® by AL-KO
Není skladem
AKU sekačka SOLO solo® by AL-KO 36 V 4757 Li SP
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Makita 652024746 válec s noži pro vertikutátor UV3600 pro prořezávání trávníku
-12%
Není skladem
Makita 652024718 válec s noži pro vertikutátor EV-3213 pro prořezávání trávníku=newYA00001316
-12%
Není skladem
Makita 191657-9 kruhový kartáč VC1310L
-12%
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-9%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Tlakový postřikovač zádový 16L Kreator KRTGR6816B
-6%
- Objem nádoby: 16 L
- Max. tlak: 2 bar
- Délka hadice: 1,16 m
- Délka postřikovací tyčky: 0,6 m
Není skladem
Ponorné čerpadlo 250W čistá voda Powerplus POWEW67902
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 200W čistá voda Powerplus POWEW67900
-12%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Průtok: | 3500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Makita UH009GZ Aku plotostřih 750mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 720 W
- Délka řezu: 750 mm
- Počet úderů naprázdno: 0-2000/3600/5000 min-1
Není skladem
Makita DUS054Z Aku postřikovač 5 l Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Tlak: max 3 bar
- Průtok vody: max 0,91 l/min
- Objem nádrže: 5 l
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem