Zahradní technika Güde
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Kultivátory
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradnické potřeby a dekorace
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Odstraňovače plevele
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Sněhové frézy a kartáče
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 1200 Güde 94240
-34%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - ihned k odběru
Zvedák deskových stavebních materiálů GTL 335 Güde 18100
-35%
- Minimální výška zdvihu: 140 cm
- Maximální výška zdvihu: 335 cm
- Maximální šířka desky: 122 cm
- Maximální délka desky: 488 cm
Skladem - ihned k odběru
AKUMULÁTOROVÉ ČERPADLO DO SUDU RFP 12-201-04 Güde 58492
-15%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 12 V
- Max. průtok: 1.500 l/hod
- Max. výtlačná výška: 11 m
Skladem - ihned k odběru
UNIVERZÁLNÍ PODPĚRY 2T Güde 84119
-30%
- Maximální nosnost: 2.000 kg
- Minimální výška: 240 mm
- Maximální výška: 355 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 240
Skladem - ihned k odběru
ELEKTRICKÝ LANOVÝ NAVIJÁK 1800/12 V Güde 55128
-35%
- Napájení: 12 V
- Maximální zatížení v tahu: 1.360 kg
- Maximální zatížení v tahu (s kladkou): 2.720 kg
- Rychlost navíjení: 1,8 m/min.
Skladem - ihned k odběru
Elektrický zahradní drtič GH 2501 Güde 94372
-35%
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Skladem - ihned k odběru
JEŘÁBOVÁ KOČKA GLK 1000 Güde 1717
-34%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 335
- Výška sestaveného zařízení v mm: 195
- Délka sestaveného zařízení v mm: 750
- Druh krytí: IP 54 B
Skladem - ihned k odběru
Kartáčový čistič GUB 500 Güde 94423
-14%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru (P1): 500 W
- Otáčky motoru: 750-1300 min-¹
- Průměr válců (kartáčů): 100 mm
Skladem - ihned k odběru
SACÍ SOUPRAVA KA 4 P Güde 94440
-30%
- Model: KA 4 P
- Přípojka: 1“
- Délka hadice: 4 m
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 49
Skladem - ihned k odběru
OLEJ PRO PNEUMATICKÉ NÁŘADÍ 1 L Güde 40060
-31%
- Obsah: 1.000 ml
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 54
- Výška sestaveného zařízení v mm: 225
- Délka sestaveného zařízení v mm: 105
Skladem - ihned k odběru
HYDRAULICKÝ OLEJ HLP 46, 1 L Güde 42006
-32%
- Obsah: 1 l
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 65
- Výška sestaveného zařízení v mm: 225
- Délka sestaveného zařízení v mm: 115
Skladem - ihned k odběru
Zahradní válec GRW 500 Güde 94759
-34%
- Záběr: 49,5 cm
- Průměr válce: 400 mm
- Plnící objem: 62 l
- Ruční : ano
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
HYDRAULICKÝ ZVEDÁK GSH 5T Güde 18041
-34%
- Maximální nosnost: 5.000 kg
- Minimální výška: 185 mm
- Maximální výška: 355 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 100
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorové nůžky na trávu a keře GPS 7.2V-1.5 F Güde 95507
-33%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 7,2 V
- Kapacita akumulátoru: 1,5 Ah
- Šířka střihu nůžek na trávu: 90 mm
Skladem - ihned k odběru
STAVITELNÉ PODPĚRY 3T Güde 84121
-25%
- Maximální nosnost: 3.000 kg
- Minimální výška: 276 mm
- Maximální výška: 420 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 180
Skladem - ihned k odběru
Elektrický štěpkovač GH 2800 SUPER SILENT Güde 94375
-12%
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorové nůžky na trávu a keře GPS 3.6-1.5 Güde 95506
-32%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 3,6 V
- Kapacita akumulátoru: 1,5 Ah
- Šířka střihu nůžek na trávu: 70 mm
Skladem - ihned k odběru
Strunová sekačka GRT 352 P Güde 95173
-32%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 350 W/P1
- Otáčky motoru: 11500 min-¹
- Šířka záběru: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
HYDRAULICKÝ OLEJ HLP 46, 5 L Güde 42004
-25%
- Obsah: 5 l
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 140
- Výška sestaveného zařízení v mm: 250
- Délka sestaveného zařízení v mm: 175
Skladem - ihned k odběru
ZAHRADNÍ VOZÍK GGW 250 Güde 94336
-25%
- Ložná plocha: 75 l
- Max. nosnost: 250 kg
- Max. klopné zatížení: 120 kg
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 500
Skladem - ihned k odběru
Kombinované ponorné čerpadlo GS 750.1 2V1 Güde 94600
-14%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 16500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
LANO OCELOVÉ 10 M Güde 55260
-28%
- Délka: 10 m
- Průměr: 4,8 mm
- Max. zatížení v tahu: 360 kg
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 13
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »