Zahradní technika VeGA
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Kultivátory
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Fukary a vysavače na listí
Grily a udírny
Multifunkční stroje
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Půdní (zemní) vrtáky
Sněhové frézy a kartáče
Skleníky, pařenišetě a záhony
Zahradní domky
Zahradní nábytek
Aku zahradní technika
Střecha - VeGAS De Luxe
- Střecha na stan VeGAS DE LUXE 3x3m
Skladem - ihned k odběru
VeGA 404 SDX
-10%
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Záběr: | 41 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
VeGA BC525PRO
-5%
- Benzinový profi křovinořez VeGA BC525PROTyp motoru:2-takt VeGAStartování:Ruční, tahací startérMax. výkon motoru:52 ccm/2,2 kWMax. otáčky motoru:7500 rpmObjem nádrže:1 litrZáběr nože:255 mmZáběr struny:430 mmKovová hřídel:ANODvouramenný zádový popruh:ANO - polstrovanýAntivibrační systém:ANOStrunová hlava:Poloautomatická s trnemŽací nůž:3-zubŘídítka:BikeVelikost výrobku:1830 x 570 x 340Hmotnost:8,7 Kg• špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výbornýmpoměrem cena/kvalita• ergonomická, antivibrační bike-rukojeť, nastavitelná bez použití nářadí• pohon pevnou hřídelí uloženou v ložiskách, kvalitní úhlová převodovka a spojka• materiál vodící tyče i pevná hřídel z kvalitní slitiny kovů• dvoustrunná žací hlava s kovovým trnem umožňuje automatické nastavení délky strunylehkým úhozem o zem• komfortní polstrovaný dvojitý popruh na rameno, možnost uchycení dle výšky uživateleMotor• silný a výkonný motor o objemu 52 cm se nezalekne ani náletů, křovin nebo vyšší trávy• bohatě dimenzované chladící otvory brání přehřátí stroje VeGA a přispívají tak k dlouhéživotnosti stroje• moderní karburátor umožňuje spolehlivě pracovat i v extrémním náklonu stroje, např. připráci ve svahu....• účinné antivibrační uložení motoru
Skladem - ihned k odběru
Olej V-GARDEN 10W30 0,6L VeGA
- olej pro 4-taktní motory zahradní techniky
Skladem - ihned k odběru
Aut. otvírač střeš. okna KOMFORT VeGA
- Automatický otvírač oken ke skleníkům s polykarbonátovou výplní.Automatický otvírač pro střešní okno - píst s pákou, kterým nahradíte manuální otvírání.Píst funguje na bázi tepelné roztažnosti vosku a se zvyšující se teplotou ve skleníkuposunuje s pákou otvírače a otvírá okno.Otvírání lze seřídit v rozmezí teplot od 16 až 25 stupňů C. Otvírací výška 45 cm, sílaotvírání cca 7 kg.Vhodné nejen pro skleníky VeGA.Na zimu nutno vymontovat - chraňte před mrazem.
Skladem - ihned k odběru
VeGA BV3405
-2%
- VeGA BV 3405 - benzinový vysavač/ foukač/ mulčovačParametry:
- Motor: 2-takt
- Objem motoru: 25,4 ccm
- Výkon: 0,75 kW/ 1HP
Skladem - ihned k odběru
VeGA 46S ECO 40V 6in1 + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Výkon motoru: | 1200 W |
Skladem - ihned k odběru
Slunečník VeGA 200
-3%
- - slunečník s kličkou- ocelova konstrukce- průměr 200 cm- polohovatelny, barva černa
Skladem - ihned k odběru
VeGA MULTI 36-60
-2%
- Benzinový kultivátor VeGA MULTI 36-60 s variací záběru(plnohodnotná náhrada od stejného výrobce je pro rok 2018 model VeGA M5360)VeGA MULTI 36-60je všestranný kultivátor navržený pro efektivní práci na zahradě i v těžších podmínkách.Je vybaven výkonnýmmotorem o síle 5,0 HPaobjemu139 cm^3, který poskytuje dostatek síly pro práci svariabilním záběrem až 60 cm. Díky možnosti odejmout krajní nože lze stroj snadno přizpůsobit na záběr 36 cm, což zněj činí ideální nástroj pro menší záhony nebo úzké prostory.Tento kultivátor se pyšní robustní konstrukcí a odolnou kovovou převodovkou, což zajišťujejeho dlouhou životnost i při intenzivním používání. Ergonomická rukojeť a přední madlousnadňují manipulaci a poskytují vynikající ovladatelnost. Nastavitelnáhloubka kultivace až do 26 cmumožňuje přizpůsobit stroj různým druhům půdy, zatímco speciálně tvarované nože zajišťujídůkladné rozmělnění zeminy.VeGA MULTI 36-60 zvládá prácina svazích se sklonem až 10 stupňůa je skvělým pomocníkem při kypření půdy, přípravě půdy před setím nebo zapravování drtě,hnojiva či rašeliny do půdy. Velká nádrž a snadné startování doplňují jeho uživatelskypřívětivé vlastnosti.Tento kultivátor je spolehlivým a praktickým nástrojem pro každého zahrádkáře, který hledávšestranný a výkonný stroj pro péči o svou zahradu.Motor:VeGA OHV 4-taktObsah:139 ccmVýkon:5 HPZáběr:360/600 mmPlecí nože:4/6 KsPrůměr nožů:260 mmHmotnost:36 Kg
Skladem - ihned k odběru
Olej V-GARDEN SAE30 1 L VeGA
- obj.č 18SAE301Lolej pro 4-taktní motory zahradnítechniky
Skladem - ihned k odběru
Altán LEONARDO 33 - síť(moskytiera) VeGA
- Moskytiéra pro altán LEONARDO 33, nejedná se o celý altán.
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA VE51310
- Benzinový vysavač / foukač VeGA VE51310Motor:2-taktObjem motoru:31 ccmVykon:1,35 HP/1,0 kWSběrný vak:45 litrůRychlost vzduchu do:200 km/hodTeleskopická tuba:ANODrtící poměr mulče:10:1Hmotnost:6,0 Kg• funkce rychlého přepnutí mezi vysávacím a foukacím módem• vynikající drtící poměr 10:1 (do vaku se Vám tak vejde více materiálu)• velmi dobré vyvážení stroje VeGA pro práci jednou rukou• pomocné pojezdové kolečko na konci nasávací trubky• pomocný řemen na rameno• snadno vyprazdnitelný vak s velkým vysýpacím otvoremMotor• silný motor 31 cm3• bohaté větrací otvory chrání motor před přehřátím
Skladem - ihned k odběru
VeGA 525 SXHE 7in1
-8%
| Výkon motoru: | 4.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
Campingový set MEGA-STAR VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 85 |
| Šíře stolu: | 85 |
Skladem - ihned k odběru
VeGA GT 3403
-9%
| Výkon motoru: | 1400 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 34 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - ihned k odběru
Jutovina Milano černá VeGA
Skladem - ihned k odběru
VeGA VE34160
-6%
- Příkon 1600 WZáběr 34 cm.Vhodné pro plochy do cca 600 m2.Ocelové nože i drátky
Skladem - ihned k odběru
VeGA 4618 SXH 5in1
-6%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA 752 SXH GCV 5in1
-2%
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
Olej V-GARDEN ATEA 32 1L VeGA
- hydraulický olej, olej do štípačů VEGA HM32
Skladem - ihned k odběru
VeGA 495 SXH 6in1
-6%
| Výkon motoru: | 3.7 kW |
|---|---|
| Záběr: | 48 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
Campingový set ALU-STAR VeGA
| Deska stolu: | MDF (dřevovláknina) |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Eloxovaný hliník |
| Délka stolu: | 136 |
| Šíře stolu: | 86 |
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »