Sekačky na trávu Güde
Podkategorie
Rotační sekačky
Vřetenové sekačky
Robotické sekačky
Lištové, bubnové a cepové sekačky
Sety zahradního nářadí
Příslušenství pro sekačky
Křovinořezy
Vyžínače
OLEJ PRO PNEUMATICKÉ NÁŘADÍ 1 L Güde 40060
-31%
- Obsah: 1.000 ml
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 54
- Výška sestaveného zařízení v mm: 225
- Délka sestaveného zařízení v mm: 105
Skladem - ihned k odběru
HYDRAULICKÝ OLEJ HLP 46, 1 L Güde 42006
-32%
- Obsah: 1 l
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 65
- Výška sestaveného zařízení v mm: 225
- Délka sestaveného zařízení v mm: 115
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Strunová sekačka GRT 352 P Güde 95173
-32%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 350 W/P1
- Otáčky motoru: 11500 min-¹
- Šířka záběru: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
HYDRAULICKÝ OLEJ HLP 46, 5 L Güde 42004
-25%
- Obsah: 5 l
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 140
- Výška sestaveného zařízení v mm: 250
- Délka sestaveného zařízení v mm: 175
Skladem - ihned k odběru
Strunová sekačka GRT 550 Güde 95171
-32%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 550 W/P1
- Otáčky motoru: 10000 min-¹
- Šířka záběru: 300 mm
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorový křovinořez FS 18-401-30 Güde 58534
-26%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah
- Šířka: 270 mm
- Výška: 110 mm
Skladem - ihned k odběru
KOMPRESOROVÝ OLEJ Güde 40056
-27%
- Obsah: 1.000 ml
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 62
- Výška sestaveného zařízení v mm: 212
- Délka sestaveného zařízení v mm: 113
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vyžínač trávy RT 18-201-05 Güde 58598
-25%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Šířka záběru: 25,5 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 60 Z Güde 55076
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NŮŽ NÁHRADNÍ K BIG WHEELER 560 Güde 95112
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 545
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní strunové cívky GFS-GME, 2dílná sada Güde 94035
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 110
- Výška sestaveného zařízení v mm: 85
- Délka sestaveného zařízení v mm: 115
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vřetenová sekačka GSPM 18-0.38 Güde 95484
-29%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 560
- Výška sestaveného zařízení v mm: 700
- Délka sestaveného zařízení v mm: 1160
- Napětí: 18 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový křovinořez FS 36-302-30 Güde 58436
-31%
- Napětí akumulátorů: 36 V
- Otáčky motoru: 7000 min-¹
- Šířka záběru - struna: 35 cm
- Šířka záběru - nůž: 25,5 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VYSOKOTLAKÁ PISTOLE AG 1175 Güde 85904
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 42
- Výška sestaveného zařízení v mm: 170
- Délka sestaveného zařízení v mm: 850
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VRTACÍ NÁSTAVEC 150 MM Güde 94163
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 150
- Výška sestaveného zařízení v mm: 786
- Délka sestaveného zařízení v mm: 150
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x40Z Güde 55264
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VYSOKOTLAKÁ HADICE 6M Güde 85917
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 32
- Výška sestaveného zařízení v mm: 32
- Délka sestaveného zařízení v mm: 6200
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vyžínač trávy RT 18-0 Güde 58599
-28%
- Šířka záběru: 25,5 cm
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Hmotnost: 1,9 kg
- Typ akumulátoru: Li-Ion
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »