Vybavení dílny a pracoviště
V kategorii Vybavení dílny a pracoviště naleznete 21974 produktů světoznámých značek, ze kterých si vyberete! Naše Vybavení dílny a pracoviště jsou vysoké kvality a v perfektním stavu a poskytnou vám všechno potřebné, co jste zde hledali. Bez ohledu na to, zda se řadíte mezi profesionální řemeslníky nebo je to vaše hobby, u nás najdete Vybavení dílny a pracoviště vyhovující přesně vašim potřebám. Podívejte se i na další produkty v Stavba a dílna. Doručujeme do 24 hodin!
Nebojte se použít filtr v kategorii a vyfiltrovat si Vybavení dílny a pracoviště podle výrobce nebo ceny.
- Vybavení dílny a pracoviště -
- Vybavení dílny a pracoviště ACTIVE
- Vybavení dílny a pracoviště Aircraft
- Vybavení dílny a pracoviště AL-KO
- Vybavení dílny a pracoviště Beta
- Vybavení dílny a pracoviště Black+decker
- Vybavení dílny a pracoviště Bosch
- Vybavení dílny a pracoviště Bostitch
- Vybavení dílny a pracoviště BOW
- Vybavení dílny a pracoviště Cedima
- Vybavení dílny a pracoviště Cleancraft
- Vybavení dílny a pracoviště Comprecise
- Vybavení dílny a pracoviště Condor
- Vybavení dílny a pracoviště CRAMER
- Vybavení dílny a pracoviště Diy
- Vybavení dílny a pracoviště EUROM
- Vybavení dílny a pracoviště EXTOL CRAFT
- Vybavení dílny a pracoviště EXTOL ENERGY
- Vybavení dílny a pracoviště EXTOL INDUSTRIAL
- Vybavení dílny a pracoviště EXTOL LADY
- Vybavení dílny a pracoviště EXTOL LIGHT
- Vybavení dílny a pracoviště EXTOL PREMIUM
- Vybavení dílny a pracoviště Ferm
- Vybavení dílny a pracoviště Ferrua
- Vybavení dílny a pracoviště FIELDMANN
- Vybavení dílny a pracoviště Flex
- Vybavení dílny a pracoviště FORTUM
- Vybavení dílny a pracoviště Gadget
- Vybavení dílny a pracoviště Güde
- Vybavení dílny a pracoviště Hawera
- Vybavení dílny a pracoviště Hecht
- Vybavení dílny a pracoviště HERON-prislusenstvi
- Vybavení dílny a pracoviště Holzkraft
- Vybavení dílny a pracoviště Holzstar
- Vybavení dílny a pracoviště HS Flamingo
- Vybavení dílny a pracoviště KDR
- Vybavení dílny a pracoviště KITO
- Vybavení dílny a pracoviště Kreator
- Vybavení dílny a pracoviště Laser-cut
- Vybavení dílny a pracoviště Lumag
- Vybavení dílny a pracoviště Makita
- Vybavení dílny a pracoviště Master
- Vybavení dílny a pracoviště Metabo
- Vybavení dílny a pracoviště Metallkraft
- Vybavení dílny a pracoviště Michelin
- Vybavení dílny a pracoviště MTD
- Vybavení dílny a pracoviště Narex
- Vybavení dílny a pracoviště Ne-ma
- Vybavení dílny a pracoviště Nezadaná
- Vybavení dílny a pracoviště Optimum
- Vybavení dílny a pracoviště Powerplus
- Vybavení dílny a pracoviště Premion
- Vybavení dílny a pracoviště Proma
- Vybavení dílny a pracoviště Proma industry
- Vybavení dílny a pracoviště Protool
- Vybavení dílny a pracoviště Proxxon
- Vybavení dílny a pracoviště Riwall
- Vybavení dílny a pracoviště Roxta
- Vybavení dílny a pracoviště Ryobi
- Vybavení dílny a pracoviště Scheppach
- Vybavení dílny a pracoviště Schweißkraft
- Vybavení dílny a pracoviště Sharks
- Vybavení dílny a pracoviště Silky
- Vybavení dílny a pracoviště Skil
- Vybavení dílny a pracoviště Telwin
- Vybavení dílny a pracoviště TOTAL
- Vybavení dílny a pracoviště Unicraft
- Vybavení dílny a pracoviště VeGA
- Vybavení dílny a pracoviště VERDEMAX
- Vybavení dílny a pracoviště Worksite
- Vybavení dílny a pracoviště Worx
- Vybavení dílny a pracoviště Worx garden
- Vybavení dílny a pracoviště Worx orange
- Vybavení dílny a pracoviště Worx power tools
Elektrické nářadí
Ruční nářadí
Lasery, měřiče a detektrory
Topidla
Klimatizace a odvlhčovače
Dílenský nábytek
Boxy a organizéry na nářadí
Mycí a čistící stroje na podlahy
Nabíjecí a startovací zdroje
Osvětlení
Autopotřeby
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1781 - elektrická pásová bruska
-29%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION Powerplus POWC1071
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční bruska Powerplus POWX1350
-11%
- Otáčky: 1350 min⁻¹
- Pro průměr vrtáků: 4 - 13 mm
- Max. průměr kotouče: 56 mm
- Jmenovitý výkon: 96 W
Skladem - ihned k odběru
Hřebíky 20mm (1000ks) Powerplus POWAIR0321
-12%
- Rozměr: 20mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák krátký SL6,5X25 Kreator KRT405102
-3%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 25 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T9X75 Kreator KRT404104
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 125 mm G240 Kreator KRT230509
-2%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 13 mm Kreator KRT011202
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482RFEB Aku vrtací šroubovák černý Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Elektrické topidlo MASTER B 1,8 ECA
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2 kW |
| Průtok vzduchu: | 184 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - ihned k odběru
Fdmb 200170-a aku model.bruska fieldmann
-35%
- Li-Ion 7,2V / 1300 mAh
- 5 rychlostí: 5000-25000 ot./min.
- LED pracovní světlo
- Měkčená rukojet
Skladem - ihned k odběru
Fdak 12011 kompresor 12v fieldmann
-44%
- Kompresor
- Fieldmann FDAK 12011Jedinečným a nepostradatelným pomocníkem při údržbě stavu nahuštění pneumatik je kompresor na 12 V napájený ze zásuvky v automobilu. Součástí kompresoru je tlakoměr s přesností na desetinu baru, který přesně určí stav nahuštění pneumatiky. Pokud je pneumatika velmi podhuštěná, kompresor ji dokáže nahustit až na 2,4 barů během přibližně 3 minut.
- Vysokotlaká hadice je vybavena rychlospojkou Quick Clip, která umožňuje rychlé a snadné připojení k ventilku bez zbytečného zdržování s klasickým závitem. Balení rovněž obsahuje sadu jehel pro nafukování míčů, bazénků a dalších dětských nafukovacích hraček. Doporučená doba kontinuálního používání kompresoru je maximálně 15 minut.
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku t, pro trhací nýty 2,4-6,4mm, crmov FORTUM 4770663
-24%
- Info: tříčelisťové, náhradní čelisti 4770690
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro trhací nýty 2,4-6,4mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791841
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Klíče ráčnové očkoploché s kloubem, sada 7ks, 8-19mm EXTOL PREMIUM 8816105
-31%
- Technické parametry: 8-19mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 8-10-12-13-14-17-19mm, ráčna 72 zubů
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčné, sada 65ks, 1/4", 1/2" EXTOL PREMIUM 8818370
-25%
- Adaptér s otvorem: 1/2"-3/8"
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, E4-5-6-7-8-10, 1/2": 14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm
- Hlavice zástrčné: 1/4"x 38mm: (-) 4-5,5-7mm, PH1-2-3, H3-4-5-6mm, T8-10-15-20-25-27-30-40
- Imbus: 1,5-2-2,5mm
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčné, sada 39ks, 3/8" EXTOL PREMIUM 6522
-18%
- Adaptér na hroty: 3/8"
- Adaptér s otvorem: 3/8"x1/4"
- Hlavice nástrčné: 3/8": 8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-21-22mm
- Hlavice nástrčné prodloužené: 3/8": 8-10-12-13-17-19mm
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- …
- Další ›
- Poslední »