Vybavení dílny a pracoviště Ferm
PodkategorieFerm ETM1004 - Elektrická sponkovací pistole
-13%
- Sponkovačky poslouží hlavně při upevňování různých fólií, textilu, kůže apod. ke dřevěnému podkladu. Sponkovací pistole nastřelí sponku spojovaných materiálů do hloubky dle předem nastavené síly úderu.3 m kabel
- ergonomický tvarpříjemné držení
Skladem - ihned k odběru
Ferm WSM1008 - Drážkovací fréza do zdiva (FDWS-150K)
-23%
- WSM1008 - Drážkovací fréza do zdiva (FDWS-150K)WSM1008 - Drážkovací fréza do zdiva se používá na vyřezávání drážek do cihel, porobetonu či sádrokartonu. a při všech pracích ,kdy je třeba schovat do zdi. Pomocí rozpěrek lze nastavit šířka drážek. Bezpečný provoz frézky zajišťuje Soft start. Pro čistotu práce je instalovaná přípojka pro vysavač s bajonetovým uzávěrem.Hlavní výhody
- Dodáváno v tašce se 2 drážkovacími kotouči a sekáči
- Šířka nastavitelná v 6 stupních
- Hloubka nastavitelná v 8 stupních
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1087 - Úhlová bruska 850W 125mm
-22%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 880 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Ferm BJM1009 - Fréza na lamely (FBJ-710)
-13%
- BJM1009 - Fréza na lamely (FBJ-710)BJM1009 - Fréza na lamely je moderní, rychlá a přesná technologie pro spojování dřeva a dřevěných materiálů, spárovkových a konstrukčních desek jako jsou laťovky, překližky, materiály dýhované, lamino, biodesky nebo hrubé dřevotřísky bez povrchové úpravy.Hlavní výhody
- Frézování drážek pro spoje plochými lamelami
- Nastavitelná hloubka (doraz)
- Nastavení úhlu pomocí stupnice
Skladem - ihned k odběru
Ferm EFM1001 - Elektrický pilník (FEF-400)
-8%
- EFM1001 - Elektrický pilník (FEF-400)EFM1001 - Elektrický pilník (FEF-400) představuje díky svému úzkému brusnému ramenu ideální nářadí k pilování, odstraňování rzi, odstraňování otřepů a broušení v obtížně přístupných místech. S jeho pomocí snadno dosáhnete dokonalých výsledků při práci s dřevem, plastem a kovem Optimální kontrola a dokonalé opracování povrchů díky variabilním otáčkám, systému vystřeďování pásu, ergonomické rukojeti a účinnému odsávání prachu.Hlavní výhody
- Výkon 400 W pro efektivní broušení
- Kompaktní design pro snadnou manipulaci
- Brousící pás použitelný horizontálně i vertikálně
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1088 - Úhlová bruska 2500W 230mm
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2500 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Ferm BSM1024 - Pásová bruska 950W
-8%
| Příkon: | 950 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 350 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Ferm ETA1010 - Sponky 14mm, 2000 ks, pro ETM1004
-6%
Skladem - ihned k odběru
Ferm CDM1119 - Aku vrtačka šroubovák 12V 20Nm 2x1,5Ah
-11%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 20 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Ferm HAM1015 - Opalovací pistole 2000W
-13%
- Základní příslušenství:
- redukující nástavecrozšiřující nástaveckufrVýhody:
- tepelná ochranavhodné ro stacionární použití
Skladem - ihned k odběru
Ferm Hřeby, 50mm, 1000ks pro ATM1044, 1051
-7%
- Hřeby, 50mm, 1000ks pro ATM1044 a ATM1051
Skladem - ihned k odběru
Ferm Sponky - 18 mm, 1120 ks pro ATM1042, 1051
-6%
- Sponky - 18 mm, 1120 ks pro ATM1042 a ATM1051
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm HAM1023 - Opalovací pistole 2000W
-15%
- HAM1023 - Opalovací pistole 2000WHAM1023 - Opalovací pistole 2000W Všestranná horkovzdušná a opalovací pistole Ferm se dvěmi stupni průtoku vzduchu je určena k nahřívání povrchů za účelem odstranění nátěrů (barev, laků), sušení čerstvě nanesených nátěrů, tvarování a spojování umělých hmot (např. trubek) a asfaltových krytin, uvolňování lepených spojů, pájení a také k rozmrazování zmrzlé vody v potrubí.Hlavní výhodyMožnosti nastavení teploty podle aplikací
- Snímač na ochranu proti přehřátí
- 2 stupně nastavení pro průtok vzduchu
- Praktický hák (oko) na zavěšení
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1120P - Elektrická leštička 1400W 180mm
-8%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Brusný pás - 13x455 mm, set 8 ks pro EFM1001
-6%
- Sada obsahuje:2 x G40, 3 x G80, 3 x G120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010
-5%
- Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010 Vhodné pro všechny elektrické hoblíky s potřebnou délkou čepele 82 mm . V balení se nacházejí 2 ks. Použití na: tvrdé dřevo, měkké dřevo, dřevotřískové desky, laťové překližkyHlavní výhody
- Nože FP-650, FP-900, FP-82Ostrý, rovný, z tvrdokovu
- Délka x šířka: 82 x 5,5 mm
- Ostrý hoblovací nůž
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm DSM1009 - Rohová delta bruska 280W (FDS-280)
-13%
| Výkon: | 280 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 10000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Brusný pás 100x533 pro FBS-1000 zr.120
-9%
- Brusný pás - š. 100x533, zr. 120 pro FBS-1000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm PRA1008 - Sada fréz 20ks (FRB-20)
-12%
- Tvrdokov
- Ø upínací stopky 8 mm
- 20 kusů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Brusný pás - 10x455 mm, set 8 ks pro EFM1001
-6%
- Brusný pás - 10x455 mm, set 8 ks pro FEF-400
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm TCM1011 - Stolní diamantová řezačka (FTZ-900N)
-8%
- TCM1011 - Stolní diamantová řezačka (FTZ-900NTCM1011 - Stolní diamantová řezačka je výkonný a precizní nástroj navržený pro řezání keramických obkladů, dlaždic a dalších tvrdých materiálů. Díky svému silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro profesionální použití i pro náročné domácí projekty, ale i v podmínkách domácích dílen, chat, chalup apod.Hlavní výhody
- Snadno ovladatelná, kompaktní a lehce přenosná.
- Nastavitelný úhel řezu:
- Robustní konstrukce
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm HDM1037 - Vrtací kladivo 1500W 6J
-8%
- HDM1037 - Vrtací kladivo 1500W 6JHDM1037 - Vrtací kladivo slouží k přesnému a čistému vrtání do většiny známých stavebních materiálů, dřeva, kovu a plastu. S kladivem lze nejen sekat, vysekávat ale i dlabat, otloukat omítky a obkladačky. Všechna kladiva umožňují zapojit vrtání bez příklepu, vrtání s příklepem nebo jen příklep bez rotace nástroje. V režimu sekání lze ostří sekáče nastavit do několika poloh, aby bylo možno zvolit optimální polohu pro danou operaci.Hlavní výhody
- 4 funkce: vrtání, vrtání s příklepem, sekání bez rotace, sekání
- Se sklíčidlem SDS Plus
- Dlouhý přívodní kabelSilný příklep 6JVelké měkké úchopové plochy pro pohodlnou práci
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »