Vybavení dílny a pracoviště Powerplus
PodkategorieSpony 40mm (1000ks) Powerplus POWAIR0334
- Šířka: 6mm
- Délka: 40mm
Skladem - ihned k odběru
Ponorná pila 1 200W - SET Powerplus POWX0562
-15%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 165x20x2,6mm - 24T
Skladem - ihned k odběru
Separátor / vysavač 20l , 1 200W Powerplus POWX308
-12%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1 200W
- Objem nádoby: 20 l
- Rozměr nádoby: 295 x 310 mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska na řetězy 220W Powerplus POWXG1066
-6%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 180 W
- Otáčky naprázdno: 6.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
Sáčky do vysavače 5ks pro POWX322 Powerplus POWX322A
- Určeno pro vysavač POWX322
- Náhradní sáčky pro vysavač Powerplus POWX322.
- V balení naleznete 5ks.
Skladem - ihned k odběru
Horní frézka 1.500 W Powerplus POWX093
-13%
- Výkon: 1500W-230V-50Hz
- Otáčky: 6.000 - 26.000 min⁻¹
- Kabel: 3m
- Max. pracovní hloubka: 53 mm
Skladem - ihned k odběru
Pneumatická pískovačka Powerplus POWAIR0014
-31%
- Drť (tryskací médium) : 0,2 - 0,8 mm
- Objem nádoby: 1 l
- Průměrná spotřeba vzduchu: 170 l/min
- Provozní tlak: 3 bar
Skladem - ihned k odběru
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00420
-10%
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION Powerplus POWC1071
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční bruska Powerplus POWX1350
-11%
- Otáčky: 1350 min⁻¹
- Pro průměr vrtáků: 4 - 13 mm
- Max. průměr kotouče: 56 mm
- Jmenovitý výkon: 96 W
Skladem - ihned k odběru
Hřebíky 20mm (1000ks) Powerplus POWAIR0321
-12%
- Rozměr: 20mm
Skladem - ihned k odběru
Pneumatická hřebíkovačka/sponkovačka Powerplus POWAIR0312
-10%
- Maximální tlak: 8,3 bar
- Průtok vzduchu: 51 l/min
- Požadovaný tlak: 60 - 100psi (4 - 7bar)
- Délka hřebů: 15 - 50mm / GA18
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sáčky do vysavače 3ks 10 l Powerplus POWX320A
-5%
- Prachový sáček: 10 l
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 135 W Powerplus POWE80060
| Příkon: | 135 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Hřebíky 25mm (1000ks) Powerplus POWAIR0322
- Rozměry: 25mm
Skladem - ihned k odběru
Přímočará pila 810 W Laser Powerplus POWX0361
-18%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační mini delta bruska 220 W Powerplus POWX0481
-14%
| Výkon: | 220 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 26000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační bruska 330 W Powerplus POWX0441
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 330 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 - 11.000 min-1
- Oscilační rychlost: 12.000 - 22.000 min-1
Skladem - ihned k odběru
Sáčky do vysavače 3ks 30L Powerplus POWX323A
-6%
- Prachový sáček: 30 L
Skladem - ihned k odběru
Ocasová pila 900 W Powerplus POWX0397
-17%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Trojúhelníková bruska 300 W Powerplus POWX0490
-6%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Aku ocasová pila 20V SET Powerplus POWDP25110
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru