Vybavení dílny a pracoviště Powerplus
PodkategoriePájecí pistole 100 W Powerplus POWX1386
-13%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 100 W
- Max. teplota: 680 stC
- Délka el. kabelu: 1,35 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hřebíky 32mm (500ks) Powerplus POWAIR0341
-4%
- Rozměr: 32mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kufr na nářadí vodotěsný LARGE SYSTAINER Powerplus POWDPTB02
-6%
- Hmotnost: 4,7 kg
- Rozměr: 528x371x284 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU jednoruční řetězová pila 20V LI-ION 100mm (bez AKU) Powerplus POWDPG7572
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 3BAT Powerplus POWX00501
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodící lišta pro POWX0562 Powerplus POWX0562X
-9%
- Délka: 2x 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Taška na nářadí Powerplus POWDPBAG01
-14%
- Délka: 43 cm
- Šířka: 24 cm
- Výška: 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na sádrokarton / žirafa 710 W Powerplus POWX04761
-2%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 1.500 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tavná pistole 78 W Powerplus POWX143
-13%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý příkon: 20 W (78 W)
- Výkon při lepení: 8 - 12 g/min
- Průměr lepicí tyčky: prům. 11 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 125 mm - 1 200 W Powerplus POWX0614
-11%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hřebíky 45mm (500ks) Powerplus POWAIR0343
-7%
- Rozměr: 45mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hřebíky 15mm (2000ks) Powerplus POWAIR0320
-12%
- Rozměr: 15mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 12" (300mm) 45T - PREMIUM Powerplus POWACG4421
-5%
- Délka řetězu: 12" - 300 mm
- Počet článků: 45
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ruční vysavač 20V (bez AKU) Powerplus POWDP6030
-10%
- Napětí: 20 V
- Objem nádoby: 0,6 l
- Maximální podtlak (u turbíny): 8 kPa
- Max. průtok vzduchu: 0,7 m³/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-11%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Automatická nabíječka baterií 35W / 2A / 60Ah Powerplus POWX4201
-8%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 35 W
- Max. výstupní napětí: 12 V DC
- Max. výstupní proud: 2 A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompresor 1100W plus 11 ks přísl. bezolejový Powerplus POWX1706
-13%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.100 (S3:15procent) W / 1,5HP
- Otáčky naprázdno: 3.750 min⁻¹
- Max. tlak: 8 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysavač sucho / mokro 1 200 W Powerplus POWX3240
-13%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Objem nádrže: 30 L
- Sací výkon: 16 Kpa
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku příklepový šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00445
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická pásová bruska / pilník 400 W Powerplus POWX139
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý příkon: 400 W
- Variabilní rychlost: 300 - 1 700 m/min
- Délka pracovní lišty: 83 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Horkovzdušná pistole 2 000 W LCD Powerplus POWX1025
-10%
- Teplota / Proud vzduchu II: 50 - 630st C / 200 - 500 l/min
- Teplota / Proud vzduchu I: 50st C / 200 - 500 l/min
- Příkon: 2.000 W
- Napětí: 230V / 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hřebíky 40mm (1000ks) Powerplus POWAIR0324
- Rozměr: 40mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rychlospojka hadice plus euro Powerplus POWAIR0265
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PVC hadice 10m Powerplus POWAIR0201
-10%
- Délka: 10m
- Světlost: 6 x 11mm
- Materiál: PVC
- Max. tlak: 82,7bar (1200psi)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- …
- Další ›
- Poslední »