Vybavení dílny a pracoviště Narex
PodkategorieH6-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-18%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SL-BLACK BUBBLE Trhací arch NAREX
-15%
- Materiál: Neodymium
- Množství v balení: 10 ks
- ø vnější: 15 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
H5-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-15%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T30-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-15%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 2,0/1,4 × 20 Z48T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z48T Pilový kotouč WOOD NAREX
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DIA 115 TC Diamantový dělicí kotouč na keramiku TURBO CERAMIC NAREX
-7%
- ø kotouče: 115 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,4 mm
- Tloušťka nosiče: 0,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GC-ABU 230 Ochranný kryt pro broušení NAREX
- ø kotouče: 230 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AH-EKV 21 Přídavné držadlo NAREX
-4%
- ø upínacího krku: 43 mm
- Celková délka (L2): 180 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EBU 230-26 HD Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CBU 125 Akumulátorová úhlová bruska NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SET LK ø 125x22.2 27 ZA 80 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSR 350-3S Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 20,0 V
- Otáčky naprázdno – prac. režim 1: 0–1 000 /min
- Otáčky naprázdno – prac. režim 2: 0–2 000 /min
- Max. ø vrtání – dřevo: 12 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
LK ø 150×22.2 27 ZA 120 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-16%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 150 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SET LK ø 150x22.2 27 ZA 60 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-7%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 150 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPL 90 Akumulátorová přímočará pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 150 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 22 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ABX 5 Ergonomický svinovací metr NAREX
-7%
- Max. délka: 5 m
- Šířka: 22 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
12×550/600 SDS-plus PRO 4 Vrták do armovaného betonu 4 PLUS NAREX
-18%
- Upínání / stopka: SDS-plus
- Pracovní délka (L1): 550 mm
- Celková délka (L2): 600 mm
- ø vrtáku (D): 12 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
FL 700 SLIM Svítilna NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 3,7 V
- Kapacita akumulátoru: 2,6 Ah
- Bodové světlo (výkon): 1 W
- Světelný tok / Doba svícení: max. 700 lm / 2 h, min. 70 lm /16 h, 120 lm / 9 h
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 200-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 47 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6×50/110 SDS-plus PRO 4 Vrták do armovaného betonu 4 PLUS NAREX
-7%
- Upínání / stopka: SDS-plus
- Pracovní délka (L1): 50 mm
- Celková délka (L2): 110 mm
- ø vrtáku (D): 6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MG-XXL Pracovní rukavice vel. XXL NAREX
-7%
- Velikost: XXL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CTP 50 Brašna na nářadí NAREX
-7%
- Materiál: Polyester 600D
- Objem: 50 l
- Nosnost: max. 25 kg
- Rozměry (d × š × v): 450 × 250 × 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- …
- Další ›
- Poslední »