Vybavení dílny a pracoviště Narex
PodkategorieKC-D 6-3/8 Rychloupínací sklíčidlo NAREX
-13%
- Rozsah sklíčidla: 0,6–6 mm
- Upínání / stopka: 3/8"-24 UNF
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AD S12/S34 Přechodový adaptér NAREX
- Upínání / stopka: 1/2"
- Adaptér na: 3/4"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 24/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 24 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PZ2-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-18%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
18-Bit Box SUPER LOCK 18dílná sada bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 18 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GC EBU 115-10 Ochranný kryt pro broušení NAREX
-11%
- ø kotouče: 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SET RK ø 230×1.9×22.2 A 46Q-BFB 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-4%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z36T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z24T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AD-ABU M10/M8 Adaptér na přídavné držadlo NAREX
-14%
- pro ABU 125-600 B; ABU 150-600 3B; ABU 230-600 B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AH-EKS 3 Přídavné držadlo NAREX
-10%
- ø upínacího krku: 54 mm
- Celková délka (L2): 190 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 122-S Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 139 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 200-SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 300 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPK 65 Akumulátorová kotoučová pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HS2 85×400 SW8 Spirálová metla NAREX
- Upínání / stopka: SW8
- Max. hmotnost materiálu: 10 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 210 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TB 45 Víceúčelová brašna na nářadí NAREX
-7%
- Max. nosnost: 20 kg
- Objem: 45 l
- Rozměry (d × š × v): 500 × 250 × 360 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSP 13-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 75 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37 HYBRO LADY Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0.85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSV 13-2 Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
12×100/160 SDS-plus PRO 4 Vrták do armovaného betonu 4 PLUS NAREX
-13%
- Upínání / stopka: SDS-plus
- Pracovní délka (L1): 100 mm
- Celková délka (L2): 160 mm
- ø vrtáku (D): 12 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
25-SET METAL HSS Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX
-7%
- Množství v balení: 25 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AH-AV M14 EBU 230 Přídavné antivibrační držadlo NAREX
-15%
- Upínání / stopka: M14
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 1318 UNI Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: Tri-Metal (8 % Cobalt)
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 0,90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- …
- Další ›
- Poslední »