Vybavení dílny a pracoviště Narex
PodkategorieHSS ø 12/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 12 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
25-SET HSS-G MSP Vybrušované vrtáky pro běžné každodenní vrtání do oceli NAREX
-18%
- Množství v balení: 25 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PH2-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-18%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PS-EPL 120 Ochranný kryt proti odlétajícím třískám NAREX
-4%
- pro EPL 12-7 BE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DIA 230 TP Diamantový dělicí kotouč pro stavební materiály TURBO PROFESSIONAL NAREX
-10%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 2,6 mm
- Tloušťka nosiče: 1,8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 203-3SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
LK ø 115×22.2 27 ZA 60 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 115 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
UN-CVP 10 Polštářová hubice NAREX
-8%
-
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
52-Bit Box SUPER LOCK 52dílná sada bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 52 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SLIM-QUICK BUBBLE Trhací arch NAREX
-5%
- Množství v balení: 5 ks
- Upínání / stopka: E6.3
- Celková délka (L2): 65 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SET RK ø 125×1.6×22.2 A 46Q-BFB 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-4%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DG-EKK 31 Hloubkový doraz NAREX
-4%
- se škálováním po 2 mmpro EKV 21; EKK 31-QS
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SET LK ø 115x22.2 27 ZA 60 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 115 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVP 13 E-2H3 Příklepová vrtačka NAREX
-14%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 650 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 0–1 100 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 0–3 000 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
8-SET 2E BP Vrtáky pro příklepové vrtání do betonu NAREX
-7%
- Množství v balení: 8 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T20-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-15%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GC-EBU 115-6 Ochranný kryt pro broušení NAREX
-4%
- ø kotouče: 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CBD 140 Akumulátorová vibrační bruska NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 20,0 V
- Otáčky naprázdno: 12 000 ot./min, 12 000 /min
- Počet zdvihů naprázdno: 24 000 /min
- Zdvih: 1,1 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPK 18 Kotoučová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 60 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EV 13 G-2A Vrtačka NAREX
-16%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37-Li HYBRO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ET-CVF 230 Prodlužovací hubice NAREX
-5%
-
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVM 32-2 RLE Magnetická vrtačka NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 050 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 70–270 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 100–500 /min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
FN-CVP 10 Plochá hubice NAREX
-8%
-
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- …
- Další ›
- Poslední »