Vybavení dílny a pracoviště Narex
PodkategorieCC EBU 150-16 Ochranný kryt pro dělení NAREX
- ø kotouče: 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37-2 HYBRO EVO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
7-SET SDS-PLUS BSP Vrtáky pro kladiva s upínáním SDS-Plus NAREX
-7%
- Množství v balení: 7 ks
- Upínání / stopka: SDS-PLUS
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GC-EBU 15-14 Ochranný kryt pro broušení NAREX
-18%
- ø kotouče: 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPR 400-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 202-2B Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EKV 21 Vrtací kladivo NAREX
-17%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 700 W
- Energie úderu: 2,3 J
- Otáčky naprázdno: 0–3 200 ot./min, 0–3 200 /min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AH-AV M10 Antivibrační přídavné držadlo NAREX
- Antivibrační přídavné držadlo – AH-AV M10
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DIA 125 TP Diamantový dělicí kotouč pro stavební materiály TURBO PROFESSIONAL NAREX
-7%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 2,0 mm
- Tloušťka nosiče: 1,2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CBE 125-3 Akumulátorová excentrická bruska NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 20,0 V
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 6 000 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 8 000 /min
- Otáčky naprázdno 3. rychlost: 12 000 /min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T10-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-15%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5-SET HSS-G WSP Vrtáky pro rychlé a přesné vrtání do každého druhu dřeva NAREX
-18%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VYS 33-XX Adaptér pro Systainer NAREX
-12%
- pro upevnění systaineru SYS, SYS-TLpro VYS 33-21 L; 33-71 L
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 32/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 32 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 25/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 17/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 17 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SET LK ø 115x22.2 27 ZA 40 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 115 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
QS-DRILL Upínací hlava Quick-System NAREX
- Rozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
- Upínání / stopka: QUICKSYSTEM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ESR 500 Rázový utahovák NAREX
-18%
| Příkon: | 480 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2600 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 570 Nm |
| Počet rázů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVM 40 Nádržka chladicí kapaliny NAREX
-10%
- pro magnetickou vrtačku
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPR 350-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
LK ø 115×22.2 27 ZA 40 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 115 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HL 400 SENSOR Čelová svítilna NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 3,7 V
- Kapacita akumulátoru: 1,5 Ah
- Bodové světlo (výkon): 2 W
- Světelný tok / Doba svícení: 20 lm / 35 h, 200 lm / 8 h, 200 lm / 6 h, 400 lm / 4 h
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASV 202-2B Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- …
- Další ›
- Poslední »