Vybavení dílny a pracoviště Makita
PodkategorieMakita GD0601 Přímá bruska 6mm,400W
-12%
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 25000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR3070CT Pila ocaska s předkyvem a AVT 1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 32 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-70948 pilník kulatý o 4mm s vedením pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X93-3 krabička do organizéru Makpac 50x50mm 1 ks
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72833 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 6 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 821551-8 Makpac typ 3 395x295x210mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 199901-8 taška pro aku vysavač DCL280/DCL282
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 459056-4 hubice na auto koberce CL121DZ
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita AN454 Pneumatická hřebíkovačka 19-45 mm
-12%
- Typ hřebíku: kulatý spojený drátem
- Průměr hřebíku: 3 mm
- Délka hřebíku: 19 - 45 mm
- Obsah zásobníku: 120 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-40618 sada sekáčů SDS-Max 5 ks v hliníkovém kufru
-12%
- Technická data pro:Makita sada sekáčů SDS-max 5 ks D-40618Sada sekáčů Makita D-40618, 5ksUpínání : SDS-max3x špičatý sekáč 400mm2x plochý sekáč 25x400mmbaleno v hliníkovém kufru
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita A-85313 kotouč řezný ocel 125x2.5x22.23mm
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36675 brusný pás 30x530mm K40 5ks=oldP-00088
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-43262 brusný pás 9x533mm K60 5ks=oldP-39447
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-17142 děrovka BiM 105mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-16265 sekáč plochý SDS-Max 25x280mm=altB-13851 STOP
-12%
- Sekáč plochý 25 x 280 mm Makita
- K normálnímu sekání a výkopům zdiva, betonu a volných kamenů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 417852-6 kluzná deska umělohmotná
-21%
- Plastová kluzná deska Makita pro typy pil 4326, 4327, 4329
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP1631K Příklepová vrtačka s kufrem,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,710W
-12%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 837809-5 vložka Makpacu DBO140 DBO180
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 6413 Vrtačka 1,5-10mm,rychlosklíčidlo,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3400 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 194367-7 lišta vodící 3000mm
-12%
- Vodicí lišta 3 000 mm MAKITA pro 5603R, 5017RKB, 5705R / RK, 5903R, 5103R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PR00000032 tryska ke svařování přeplátováním 24x80mm pro HG6031V/HG6030/HG5030
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita KP0810C Hoblík 82mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 4 mm |
| Max. hloubka falcování: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4551AX1 Elektrická pila 450 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4100KB Diamantová řezačka 125mm
-12%
- Příkon: 1.400 W
- Otáčky naprázdno: 12.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 40 mm
- Diamantový kotouč (O): 125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- …
- Další ›
- Poslední »