Vybavení dílny a pracoviště Makita
PodkategorieMakita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita SG150 Drážkovačka 150mm,1800W
-12%
- Příkon: 1.800 W
- Otáčky naprázdno: 7.800 min-1
- Diamantový kotouč (O): 150 mm
- Vrtání diamantového kotouče (O): 22,23 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCL180Z Aku-vysavač Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Doba použití/akumulátor: max. 20 min/BL1830B
- Max. průtok vzduchu: 1,3 m3/min
- Max. výkon: 30 W
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 837916-4 vložka Makpacu BDF446-BDF459
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-61020 sekáč plochý SDS-Plus 250x80mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11405 vrták SDS-Max 20x200/340 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita F-33607 spona 25mm 5.000 ks 18GA pro AT638 =oldF-32586
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 821552-6 Makpac typ 4 395x295x315mm=old824783-6
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LD030P Laserový měřič vzdálenosti 0-30m (aku článek AAA)
-12%
- Typ laseru: Třída II
- Měřicí plocha (vnitřní prostory): 0,2 - 30 m
- Přesnost měření: na 10 m ±2 mm
- Napětí: 2 x 1,5V AAA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4010 Vrtačka 2 rychlosti,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9020RFK Úhlová bruska s elektronikou a kufrem 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9557HNRG Úhlová bruska 115mm,840W
-12%
| Příkon: | 840 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198885-7 spojka vodící lišty=oldP-20177
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SYEL Aku vrtací šroubovák se svítilnou Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF482RFJ1 Aku vrtací šroubovák se svítilnou 3x Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR171RTJ Aku vrtací kladivo Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR140DZ Aku vrtací kladivo Li-ion CXT 12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR166DZ Aku vrtací kladivo Li-ion CXT 10,8/12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1.1 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA506Z Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA504Z Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD110DZ Aku rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TM30DZ Aku MultiTool Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 20000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR241Z Aku kombinované kladivo Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 2 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 763262-8 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm = old763256-3
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- …
- Další ›
- Poslední »