Vybavení dílny a pracoviště Makita
PodkategorieMakita MR009GZ Aku rádio s DAB, BlueTooth a LED lampou Li-ion XGT 40V Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Doba svícení: až 47 hod s BL4040
- Frekvence pásma (FM): 87,5 - 108 MHz
- Frekvence DAB: 174.928 - 239.200 MHz
Skladem - ihned k odběru
Makita E-15182 brašna univerzální 260x145x270mm=oldE-05125
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GM201 Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-71962 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 9 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita HP001GM201 Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 102 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-70904 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v hliníkovém kufru
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP485RFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16318 vrták SDS-Plus D 28x400x460mm
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15235 vrták SDS-Plus D 20x400x460mm
-27%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00228 vrták SDS-Plus D 12x100/160mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita 415045655 lišta 45cm 1.5mm 3/8" 68čl Dolmar (445045655 Makita)
-18%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37166 brusný pás 76x457mm souprava K40/80/120
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37100 brusný pás 76x457mm K60 5ks=oldP-20080
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 1806B Velkoplošný hoblík 170mm,1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 170 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 15000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita DJR183RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G15-1 lišta 30cm 1.1mm 3/8" 46čl = old 165245D8, 958400001
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G17-7 lišta 40cm 1.1mm 3/8" 56čl = old 958040611, 958400003
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G24-0 lišta 35cm 1.3mm 3/8" 52čl = old 165201C8, 958500002
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G25-8 lišta 40cm 1.3mm 3/8" 56čl = old 165202-6, 165202D6, 165428-0
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-11265 děrovka BiM Ezychange 16mm alt Ezychange 2 STOP
-23%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-64294 špičák SDS-plus 250mm
-25%
Skladem - ihned k odběru
Makita FN001GZ Aku hřebíkovačka Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Typ hřebíku: kolářské - 18 Ga
- Délka hřebíku: 15,20,25,30,35,40 mm
- Obsah zásobníku: 100 ks
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GZ Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita HR003GZ01 Aku kladivo SDS-Plus Li-ion XGT 40V,Makpac,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 2.8 J |
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- …
- Další ›
- Poslední »