Vybavení dílny a pracoviště Makita
PodkategorieMakita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482RFEB Aku vrtací šroubovák černý Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita HS6601 Ruční kotoučová pila 165mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 37.5 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DGA504RTJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 766027-7 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm = old196311-0
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-24941 sekáč zahnutý SDS-Plus 40x200mm=altD-78324 STOP
-12%
- Sekáč široký zahnutý. S ergonomicky zalomenou pracovnístranou.
Skladem - ihned k odběru
Makita D-07945 2ks otočný nůž 82mm = old P-04282,793322-2,A-82921
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 824853-1 kufr plastový 8391DWAE =old 824581-8 STOP
-23%
- Samostatný kufr pro MAKITA 8391 DWAE
Skladem - ihned k odběru
Makita 194080-7 sklíčidlo SDS-Plus rychloupínací = old 193886-0
-12%
- Makita Sklíčidlo pro rychlou výměnu (SDS-Plus) HR2450T
Skladem - ihned k odběru
Makita B-44884 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 21 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37116 brusný pás 76x457mm K80 5ks=old P-20096
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita 421664-1 prachovka pro vrtáky SDS-Plus 10-18mm
-25%
- Protiprachový kryt pro upnutí vrtáku a sekáče
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19021 sekáč plochý SDS-Plus 400x20mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA6021 Úhlová bruska 150mm,1050W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1050 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-25074 sekáč plochý SDS-Plus 20x250mm=altD-08729 STOP
-53%
Skladem - ihned k odběru
Makita HP2071J Příklepová vrtačka,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,2rychlosti,1010W,Makpac
-33%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00402 kotouč brusný nerez X-Lock 125x6x22.23mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita 196306-3 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old766004-9
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37122 brusný pás 76x457mm K100 5ks=old P-20105
-39%
Skladem - ihned k odběru
Makita UC3541A Elektrická pila 350 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita BO5031 Excentrická bruska s regulací 125mm,300W
-12%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Makita DF330DWE Aku šroubovák Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10,8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 24 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 4327 Přímočará pila s regulací,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru