Úhlové brusky (flexa) Makita
PodkategorieMakita B-13465 kotouč řezný diamantový Quasar 350x20/25.4mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9030RF01 Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2400W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2400 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9060R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5021C Úhlová bruska s elektronikou 125mm,1450W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1450 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA6040C01 Úhlová bruska 150mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5041C01 Úhlová bruska 125mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5040C01 Úhlová bruska 125mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA4540C01 Úhlová bruska 115mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | ANO |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA511RFJ Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion LXT 18V/3,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA900PT2 Aku úhlová bruska 230mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA900Z Aku úhlová bruska 230mm Li-ion LXT 2x18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA700Z Aku úhlová bruska 180mm Li-ion LXT 2x18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA506RTJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-64587 kotouč řezný nerez 115x1.2x22mm
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DMC300Z Aku úhlová bruska 76 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 20.000 min-1
- Řezný výkon při 90°: 16 mm
- Průměr kotouče: 76 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-13758 kotouč řezný nerez 180x1.6x22.23mm = old B-12267
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA051GZ Aku úhlová bruska 150mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-22%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 2.300 W
- Otáčky naprázdno: 9.000 min-1
- Průměr kotouče: 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA050GZ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 2.300 W
- Otáčky naprázdno: 11.000 min-1
- Průměr kotouče: 125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-18770-50 kotouč řezný nerez 125x1.2x22.23mm, 50ks= new D-65969-50
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5094 Úhlová bruska s brzdou 125mm,SJS,elektronika,sklopný vypínač,1900W
-12%
- Příkon: 1.900 W
- Otáčky naprázdno: 11.500 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5093X01 Úhlová bruska s regulací a brzdou 125mm,SJS,elektronika,sklopný vypínač,1900W
-12%
- Příkon: 1.900 W
- Otáčky naprázdno: 2.800 - 11.500 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5090X01 Úhlová bruska s regulací 125mm,SJS,elektronika,posuvný vypínač,1900W
-12%
- Příkon: 1.900 W
- Otáčky naprázdno: 2.800 - 11.500 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5095X01 Úhlová bruska 125mm,SJS,elektronika,sklopný vypínač,1900W
-12%
- Příkon: 1.900 W
- Otáčky naprázdno: 11.500 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5091X01 Úhlová bruska s regulací a brzdou 125mm,SJS,elektronika,posuvný vypínač,1900W
-12%
- Příkon: 1.900 W
- Otáčky naprázdno: 2.800 - 11.500 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- …
- Další ›
- Poslední »