Úhlové brusky (flexa) Makita
PodkategorieMakita B-35134 kotouč řezný ocel 125x1.6x22.23mm
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA4530R Úhlová bruska 115mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9565CVR Úhlová bruska s regulací 125mm,1400W,SJS
-18%
- Příkon: 1.400 W
- Otáčky naprázdno: 2.800 - 12.000 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-37150 brusný pás 76x457mm K240 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita A-85313 kotouč řezný ocel 125x2.5x22.23mm
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36675 brusný pás 30x530mm K40 5ks=oldP-00088
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-43262 brusný pás 9x533mm K60 5ks=oldP-39447
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA511Z Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA452RTJ Aku úhlová bruska 115mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-03006 kotouč řezný nerez 230x2.0x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36902 brusný pás 100x610mm K80 5ks=oldP-00365
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9020RFK Úhlová bruska s elektronikou a kufrem 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9557HNRG Úhlová bruska 115mm,840W
-12%
| Příkon: | 840 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA506Z Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA504Z Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65953 kotouč řezný nerez 115x1.0x22.23mm
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-57009 kotouč řezný diamantový beton 400x7.5x25.4mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36918 brusný pás 100x610mm K100 5ks=old P-00371
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-37144 brusný pás 76x457mm K150 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-43284 brusný pás 9x533mm K100 5ks=oldP-39469,A-34475
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9040RF01 Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2600W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA6021C Úhlová bruska s elektronikou 150mm,1450W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1450 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5040RZ1 Úhlová bruska 125mm,SJS,1100W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA452Z Aku úhlová bruska 115mm Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás