Elektrické úhlové brusky Makita
Podkategorie
Úhlové brusky 115 mm
Úhlové brusky 125 mm
Úhlové brusky 150 mm
Úhlové brusky 180 mm
Úhlové brusky 230 mm
Makita GA5030R Úhlová bruska 125mm,720W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita 9558HNRG Úhlová bruska 125mm,840W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 840 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00393 kotouč brusný ocel X-Lock 125x6x22.23mm
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37138 brusný pás 76x457mm K120 5ks=oldP-20111
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37116 brusný pás 76x457mm K80 5ks=old P-20096
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA6021 Úhlová bruska 150mm,1050W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1050 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00402 kotouč brusný nerez X-Lock 125x6x22.23mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37122 brusný pás 76x457mm K100 5ks=old P-20105
-39%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37194 brusný pás 76x533mm K80 5ks=oldP-00181
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37219 brusný pás 76x533mm K120 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37172 brusný pás 76x533mm K40 5ks
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37166 brusný pás 76x457mm souprava K40/80/120
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37100 brusný pás 76x457mm K60 5ks=oldP-20080
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-36946 brusný pás 100x610mm K240 5ks=oldP-00418
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37188 brusný pás 76x533mm K60 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37203 brusný pás 76x533mm K100 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37091 brusný pás 76x457mm K40 5ks=oldP-20068
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-43365 brusný pás 13x533mm K120 5ks
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-14102 kotouč řezný ocel 115x1.6x22.23mm
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-35134 kotouč řezný ocel 125x1.6x22.23mm
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA4530R Úhlová bruska 115mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9565CVR Úhlová bruska s regulací 125mm,1400W,SJS
-18%
- Příkon: 1.400 W
- Otáčky naprázdno: 2.800 - 12.000 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »