Stavba a dílna EXTOL PREMIUM
Podkategorie
Aku nářadí
Elektrické nářadí
Ruční nářadí
Obráběcí stroje
Manipulační technika
Lasery, měřiče a detektrory
Vybavení dílny a pracoviště
Čerpadla a vodárny
Elektrocentrály
Řezačky
Vysavače
Osvětlení
Malířská technika
Bruska úhlová, 150mm, 1600w EXTOL PREMIUM 8892040
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné do sudu, 350w, 5000l/h EXTOL PREMIUM 8895015
-25%
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Klíče ráčnové očkoploché, sada 7ks, 8-19mm EXTOL PREMIUM 8816100
-9%
- Technické parametry: 8-19mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 8-10-12-13-14-17-19mm, ráčna 72 zubů
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, pneu EXTOL PREMIUM 8865034
-17%
- Hmotnost: 1,8kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Průměr kotouče: 125mm
- Průměr otvoru kotouče: 22,2mm
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo proudové, 1100w, 9500l/h EXTOL PREMIUM 8895081
-17%
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 1"
- Hmotnost: 23kg
- Max. průtok: 9500l/h = 158l/min
- Max. sací hloubka: 9m
Skladem - ihned k odběru
Pásky stahovací na kabely černé, 400x4,8mm, 100ks, nylon pa66 EXTOL PREMIUM 8856166
-24%
- Info: teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°CMateriál: nylon PA66
- Normy: CE
- Technické parametry: 400x4,8mm, 100ks
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací aku share20v, 1,2j, sds plus, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891818
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100w, 1600l/h, 15m kabel EXTOL PREMIUM 8895016
-7%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Klíče očkoploché, sada 18ks, 6-30mm, crv EXTOL PREMIUM 6734
-19%
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 6-30mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-16-17-18-19-21-22-24-27-30mm, celoleštěné
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčné, sada 24ks, 1/2" EXTOL PREMIUM 8818365
-28%
- Adaptér s otvorem: 1/2"- 3/8"
- Hlavice nástrčné: 1/2": 10-11-12-13-14?-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm
- Klíč na svíčky: 1/2": 21mm
- Prodlužovací nástavec: 1/2"x125-250mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8823306, laser liniový, křížový samonivelační EXTOL PREMIUM 8823301
-10%
- Doporučená max. vzdálenost měření: 10m, určeno pro vnitřní prostory
- Info: 1x horizontální + 1x vertikálníNapájení: 2x1,5V baterie typAA
- Přesnost: +-0,5mm/1mTyp: 1H x 1V
- Závit pro uchycení na stativ: 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 850w EXTOL PREMIUM 8890033
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
T-klíče imbus, sada 9ks, h2-10mm EXTOL PREMIUM 8819301
-28%
- Technické parametry: H2-10mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: H 2-2,5-3-4-5-6-7-8-10mm
Skladem - ihned k odběru
Metr svinovací compact, 5m, š. pásku 25mm EXTOL PREMIUM 8821036
-33%
- Info: II. tř. přesnosti, pryžový obal
- Technické parametry: 5m, š. pásku 25mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Provázek stavební, 1,7mm, 50m, žlutý EXTOL PREMIUM 8847212
-35%
- Info: cívka
- Technické parametry: 1,7mm, 50m, žlutý
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1400w EXTOL PREMIUM 8893006
-6%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Leštička, 1100w EXTOL PREMIUM 8892500
-7%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8819653, vrtáky se šestihrannou stopkou a hroty, sada 40ks, hss, crv ...
-12%
- Materiál: HSS, CrV
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vrtáky do kovu: O 2-2,5-3-4-5-6-8mm, vrtáky do dřeva: O 4-5-6-8-10mm, vrtáky ploché do dřeva: 16-22mm, vrtáky do zdiva: O 4-5-6-8-10mm, hroty 1/4"x 25mm (-)4-5,5-7mm, PH1-3, PZ1-3, HEX4-5-6mm, hroty 1/4"x50mm (-)4-5-6-7mm, PH1-2-3, PZ1-2-3, držák hrotů
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8803015 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 230x22,2...
-31%
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Korunka vykružovací diamantová na sklo a keramiku, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801978
-16%
- Info: optimální otáčky 400-1000 ot./min.
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: průměr stopky 9mm, celková délka 65mm, povrch. úprava poniklovaním
Skladem - ihned k odběru
Vrták sds plus do zdiva korunkový, o 73mm x 110mm, m16 EXTOL PREMIUM 8801955
-27%
- Technické parametry: O 73mm x 110mm, M16
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka stopky 110mm (našroubovaná 100mm), závit na stopce M16
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- …
- Další ›
- Poslední »