Pily Powerplus
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Přímočará pila 650 W Powerplus POWX0331
-5%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Není skladem
Okružní pila 1 500 W - 185mm Powerplus POWX0520
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 64 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48 mm |
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO3000
-10%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.500 min⁻¹
- Výška zdvihu: 20 mm
- Typ upnutí: T
Není skladem
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 1bat Powerplus POWXG1040
- Napětí: 12 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-Ion
- Otáčky naprázdno: 3.700 min⁻¹
- Rychlost řetězu bez zatížení: 6,7 m/s
Není skladem
Aku okružní pila 40V 185mm (bez AKU) Powerplus POWDP25230
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62 mm |
Není skladem
AKU řetězová pila 20V LI-ION 300mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7570
- Napětí: 20 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 5.6 m/s
- Délka lišty: 300 mm
- Řetěz: 3/8
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
Aku okružní pila 20V 165mm LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP25200
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Není skladem