Zahradní pily na dřevo
V kategorii Pily je pro každého kutila, řemeslníka či zahradníka připraven široký výběr pil, které se vyznačují vysokou kvalitou a perfektním stavem. Nabídka zahrnuje robustní a výkonné nástroje od předních výrobců jako jsou Bosch, Makita, Hecht, Gude a další, které uspokojí potřeby nejnáročnějších zákazníků.
Vyberte si z řetězových pil, které nabízí spolehlivé nástroje pro řezání dřeva, těžbu a údržbu stromů. Jsou ideální pro těžbu, kácení i prořezávání, a to jak pro domácí použití, tak i pro profesionální lesnické práce. Díky své flexibilitě a různorodosti modelů (například motorové pily či AKU řetězové) od lehkých po silné, mají široké uplatnění.
Naleznete tu také Aku zahradní pilky, které jsou mobilní, snadno ovladatelné pilky, vhodné pro drobné práce na zahradě. Nejsou svázány s elektrickou sítí, což přináší svobodu pohybu a komfort při práci na jakémkoliv místě na zahradě nebo v sadu.
Okružní pily, známé také jako cirkulárky, jsou nepostradatelným pomocníkem při přesném dělení dřeva, plastů či kovů. Vysoce přesné řezy a robustní konstrukce z nich dělají univerzální nástroje pro dílny i staveniště.
Kmenové pásové pily se hodí těm z vás, kteří hledají něco opravdu speciálního. Jsou určené pro precizní a hladké řezy větších rozměrů materiálu (především dřeva). Tyto pily jsou výjimečné svou konstrukcí, která umožňuje dlouhé a rovné řezy, a jsou vhodné i pro složitější řezbářské práce. Rozhodně je nevyužije každý.
Pro naše zákazníky jsou k dispozici pily, které kombinují tradiční řemeslnou preciznost s moderní technologií, přičemž všechny produkty v kategorii reflektují aktuální potřeby trhu a přináší řešení pro škálu materiálů a různých druhů práce.
- Zahradní pily na dřevo -
- Zahradní pily na dřevo ACTIVE
- Zahradní pily na dřevo AL-KO
- Zahradní pily na dřevo Bosch
- Zahradní pily na dřevo CRAMER
- Zahradní pily na dřevo EXTOL CRAFT
- Zahradní pily na dřevo EXTOL INDUSTRIAL
- Zahradní pily na dřevo EXTOL LADY
- Zahradní pily na dřevo EXTOL PREMIUM
- Zahradní pily na dřevo Ferm
- Zahradní pily na dřevo FIELDMANN
- Zahradní pily na dřevo Flex
- Zahradní pily na dřevo Güde
- Zahradní pily na dřevo Hecht
- Zahradní pily na dřevo Holzkraft
- Zahradní pily na dřevo Holzstar
- Zahradní pily na dřevo Kreator
- Zahradní pily na dřevo Lumag
- Zahradní pily na dřevo Makita
- Zahradní pily na dřevo Metabo
- Zahradní pily na dřevo MTD
- Zahradní pily na dřevo Narex
- Zahradní pily na dřevo Nezadaná
- Zahradní pily na dřevo Powerplus
- Zahradní pily na dřevo Proma
- Zahradní pily na dřevo Riwall
- Zahradní pily na dřevo Scheppach
- Zahradní pily na dřevo Skil
- Zahradní pily na dřevo TOTAL
- Zahradní pily na dřevo Unicraft
- Zahradní pily na dřevo VeGA
- Zahradní pily na dřevo VERDEMAX
- Zahradní pily na dřevo Worx
- Zahradní pily na dřevo Worx garden
- Zahradní pily na dřevo Worx power tools
Brýle ochranné přímo větrané EXTOL CRAFT 97303
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: univerzální velikost, čirý, polykarb. plochý zorník třídy F, CE, EN 166
Rukavice kožené, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856656
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skil Akumulátorová řetězová pila „Brushless“
- Akustický výkon: 103.
- Napětí: 40 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Délka listu: 35 cm.
Řetězová Aku pila 30cm „Brushless“ SKIL 0534AA
- Napětí: 20 V Max.
- Napětí: 18 V.
- Bezuhlíkový motor: Ano.
- Délka listu: 30 cm.
Worx garden WG324E.9 - Aku řetězová pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 12 cm |
Proma Pilový kotouč - 185x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25,25,4 - 24 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 20 zubů - střídavý šikmý s vyhazovačem
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Proma Pilový kotouč - 160x2,2x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Pilový kotouč - 150x2,2x20/16 - 24 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
Kmenová pásová benzínová pila LUMAG BSW66 GL
- 4taktní OHV benzínový motor LC180F 6,2 kW /302 cm3Max. šíře kmenu: 660 mmMax. šíře řezu: 580 mmMax. zdvih pilového pásu: 500 mmMin. zdvih pilového pásu: 35 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 5000 mmMožnost prodloužení: 1950 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 1000 mmPrůměr hnacích kol: 480 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 2146/1760/6750 mmHmotnost (netto/brutto): 385 / 438 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 54 kgRozměry balení (D/Š/V): 2200/640/800 mm
CS 1825 18V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Makita CV102DZL Aku vesta L s vyhříváním Li-ion CXT 10,8/12V Z
- Akumulátor: Li-ion 10,8/12V CXT
- Doba použití Hi: BL1041B - 4 hod
- Doba použití Mid: BL1041B - 7,5 hod
- Doba použití Lo: BL1041B - 14 hod
Makita 415050655 lišta 50cm 1.5mm 3/8" Dolmar (445050655 Makita)
Makita DUC254CZ Aku řetězová pila carving 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Makita DUC254Z Aku řetězová pila 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Pilový kotouč na kov 120 mm, 24 Z Kreator KRT020603
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Kov |
Pilový kotouč univerzální 305mm, 100T Kreator KRT020506
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Multi Material |
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- …
- Další ›
- Poslední »