Zahradní pily na dřevo Worx
PodkategoriePodobné produkty
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pracovní rukavice vel. L NAREX MG-L
-31%
- Velikost: L
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 2bat Powerplus POWXG1045
-15%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - ihned k odběru
SC 53DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 53
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 40T Kreator KRT020407
-21%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-16%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 160mm, 48T Kreator KRT020409
-8%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční elektrická pila 900W Powerplus POWXG1032
- Hmotnost: 5 kg
- Objem nádrže na olej: 0,1 l
- Délka lišty: 300 mm
- Rychlost řetězu bez zatížení: 9,5 m/s
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. XXL NAREX MG-XXL
-10%
- Velikost: XXL
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 24T Kreator KRT020414
-29%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 60T Kreator KRT020415
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru