Okružní pily - cirkulárky Güde
PodkategorieKolébková pila GWS 700 HM-2 Güde 1718
-28%
- Šířka: 800 mm
- Výška: 1155 mm
- Délka: 1350 mm
- Výkon motoru (P1): 5,2 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolébková pila GWS 500 HM-2 Güde 1725
-31%
- Šířka: 800 mm
- Výška: 1100 mm
- Délka: 1100 mm
- Výkon motoru (P1): 2,6 kW
Není skladem
Kolébková pila GWS 700 ZR HM-2 Güde 1729
-31%
- Šířka: 1195 mm
- Výška: 1675 mm
- Délka: 1340 mm
- Výkon traktoru: 18 kW • 25 HP
Není skladem
Kolébková pila GWS 700 HM Güde
- Přípojka: 400 V~50 HzVýkon motoru: 5,2 kW/P1Volnoběžné otáčky: 1.380 ot./min.Pilový kotouč: 700 x 30 mmŘezný výkon: 240 mmVáha: 98 kg
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 60 Z Güde 55076
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x40Z Güde 55264
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-27%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x60Z Güde 55263
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 254X30 MM, 24 Z Güde 55163
-28%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 315X30 MM, 48 Z Güde 55185
-28%
- Typ pilového kotouče: SK
- Rozměry: 315 x 30 mm
- Počet zubů: 48
- Kompatibilita s modely pil: 55150, 55152
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 40 Z Güde 55075
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo HM 500x30x3,9 - 40Z Güde 1818
-27%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 500 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 40
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 160 x 20 MM, 24Z Güde 58171
-23%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo CV 600X30X2,8 - 56Z Güde 1854
-25%
- Typ pilového kotouče: CV
- Průměr pilového kotouče: 600 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 56
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 305X25,4 MM,40 Z Güde 54986
-28%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem