Příslušenství pro pily Güde
PodkategoriePILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 60 Z Güde 55076
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x40Z Güde 55264
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-27%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 450 mm Güde 94888
-27%
- Délka lišty: 45 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 500
- Šířka: 3,8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-27%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ŘETĚZ NÁHRADNÍ K 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x60Z Güde 55263
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 254X30 MM, 24 Z Güde 55163
-28%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 315X30 MM, 48 Z Güde 55185
-28%
- Typ pilového kotouče: SK
- Rozměry: 315 x 30 mm
- Počet zubů: 48
- Kompatibilita s modely pil: 55150, 55152
Není skladem
Pilový řetěz GEK 28/1,1/0,3" Güde 58527
-25%
- Počet vodících článků: 28
- Šířka vodícího článku: 1,1 mm
- Rozteč řetězu: 0,3"
- Délka: 210 mm
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 40 Z Güde 55075
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo HM 500x30x3,9 - 40Z Güde 1818
-27%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 500 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 40
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 160 x 20 MM, 24Z Güde 58171
-23%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový řetěz GEK 57/1,3/⅜" Güde 95021
-25%
- Počet vodících článků: 57
- Šířka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8"
- Délka: 535 mm
Není skladem
Vodicí lišta Oregon 350 mm Güde 94898
-26%
- Délka lišty: 35 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 417 mm
- Šířka: 53 mm
Není skladem
Pilový řetěz OREGON 52/1,3/3/8" Güde 94897
-23%
- Počet vodících článků: 52
- Šířka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8"
- Délka: 480 mm
Není skladem