Obráběcí stroje Güde
PodkategorieNáhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
STROJNÍ SVĚRÁK 65 MM Güde 38317
-25%
- Šířka čelistí: 65 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 x 125 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GÜDE: 55214, 55216, 55218
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SEKÁČ ŠPIČATÝ 200 MM SB Güde 40071
-25%
- Typ sekáče: Špičatý 200 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 20
- Výška sestaveného zařízení v mm: 20
- Délka sestaveného zařízení v mm: 200
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1826x13x0,65x6Z Güde 83820
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 13
- Výška sestaveného zařízení v mm: 0,65
- Délka sestaveného zařízení v mm: 1826
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU OKRUŽNÍ PILA KS 18-0 Güde 58517
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 48 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-27%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKUMULÁTOROVÁ KMITACÍ PILA STS 18-0 Güde 58512
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pneumatické nůžky na plech Güde 40025
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 90
- Výška sestaveného zařízení v mm: 45
- Délka sestaveného zařízení v mm: 290
- Přípojný závit: 1/4'' vnitřní
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SEKÁČ ŠPIČATÝ SDS-PLUS 250 mm Güde 58187
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 15
- Výška sestaveného zařízení v mm: 15
- Délka sestaveného zařízení v mm: 250
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HOBLOVKA GADH 254/230V Güde 55058
-28%
- Výkon motoru: 1.600 W/P1
- Otáčky nožové hřídele: 6.700 ot./min.
- Průměr nožové hřídele: 63 mm
- Počet nožů: 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ŘETĚZ NÁHRADNÍ K 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKA SBM 1050 E Güde 58113
-25%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická řetězová pila KS 355 EC Güde 95031
-24%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKA SBM 710 E Güde 58111
-25%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x60Z Güde 55263
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová řetězová pila KS 450-53 Güde 95015
-30%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
POKOSOVÁ PILA GRK 2134.1 BSL Güde 55257
-30%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1500 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 4.800 min-1
- Řezný výkon 90°/90°: 65 x 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PÁSOVÁ PILA GBS 300 Güde 83812
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 750 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 1.400 min-1
- Řezné rychlosti: 370 - 800 m/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Redukce na sklíčidlo
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 254X30 MM, 24 Z Güde 55163
-28%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,6 5x 14Z/" Güde 55142
-26%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 315X30 MM, 48 Z Güde 55185
-28%
- Typ pilového kotouče: SK
- Rozměry: 315 x 30 mm
- Počet zubů: 48
- Kompatibilita s modely pil: 55150, 55152
Není skladem
Pilový pás bimetalový 1435 x 13 x 0,65 x 8 - 12Z/" Güde 40545
-25%
- Počet zubů na 1̋: střídavě 8 a 12
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 1435 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- …
- Další ›
- Poslední »