Hoblíky EXTOL PREMIUM
PodkategorieHoblík elektrický, 900w, polodrážka 24mm EXTOL PREMIUM 8893406
-29%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 24 mm |
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 710w EXTOL PREMIUM 8893404
-7%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 7 mm |
Skladem - ihned k odběru
Hoblík aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891830
-9%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Šířka hoblování: | 60 mm |
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 110mm, 1000w EXTOL PREMIUM 8893405
-7%
| Příkon: | 1000 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 110 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 8 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nože hoblovací hss, 2ks, 110mm EXTOL PREMIUM 8893405A
- Technické parametry: 110mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 110x6x1,2mm, pro 8893405
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stojan EXTOL PREMIUM 8893410
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: šířka úchytu hoblíku 90mm, rozteč děr 220mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nože hoblovací hss, 2ks, 82mm EXTOL PREMIUM 8893406A
- Technické parametry: 82mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 82x5,7x1mm, pro 8893406
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nože hoblovací hss, 2ks, 82mm EXTOL PREMIUM 8893404A
- Technické parametry: 82mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 82x5,7x1mm, pro 8893404
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nože hoblovací hss, 2ks, 110mm EXTOL PREMIUM 8893403A
- Technické parametry: 110mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 110x29x2,9mm, pro 8893403
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblík aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891831
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 60 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 1.25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nože hoblovací, 2ks, 60mm EXTOL PREMIUM 8891830A
- Technické parametry: 60mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nože hoblovací hss, 2ks, 82mm EXTOL PREMIUM 8893402A
- Technické parametry: 82mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 82x5,7x1mm, pro 8893402
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893404, hoblík elektrický, 850w EXTOL PREMIUM 8893402
- Hloubka polodrážky: 0-9mm
- Hmotnost: 3,1kg
- Hoblovací šířka: 82mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem