Aku nářadí Güde
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku kompresory
Aku pájky
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Plněná drátová elektroda 0,9 mm - 0,4 kg Güde 18791
-33%
- Průměr drátu: 0,9 mm
- Typ cívky: plastová cívka
- Průměr cívky: pr. 100 mm
- Délka: 99 mm
Skladem - ihned k odběru
Univerzální ostřička GUS 650 Güde 94102
-32%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 65 W
Skladem - ihned k odběru
Ofukovací pistole dlouhá Güde
-31%
- Provozní tlak: 1-10 barSpotřeba vzduchu: 120-600 l/min.Délka trysky: 28 cmHmotnost (netto): 0,19 kgVáha: 0.25 kg
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
SAMONAVÍJECÍ HADICOVÝ BUBEN 15M Güde 2882
-6%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 190
- Výška sestaveného zařízení v mm: 310
- Délka sestaveného zařízení v mm: 450
Skladem - ihned k odběru
SKLÍČIDLO SDS-PLUS 13 MM Güde 58175
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 80
- Výška sestaveného zařízení v mm: 50
- Délka sestaveného zařízení v mm: 150
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Dělicí pila na kov GMT 355-2.2 Güde 40556
-35%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2200 W
- Otáčky motoru: 4200 min-¹
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
RYCHLOSPOJKA SE VSUVKOU 6 MM S Güde 41006
-31%
- Průměr hadicové vsuvky: 6 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 26
- Výška sestaveného zařízení v mm: 54
- Délka sestaveného zařízení v mm: 26
Skladem - ihned k odběru
SKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 3 - 16 mm Güde 38332
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Úchyt: B16
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
Skladem - ihned k odběru
PÁSOVÁ BRUSKA BS 76-900 E Güde 58146
-25%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 530 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
STROJNÍ SVĚRÁK 75 MM Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
ÚPRAVNÁ JEDNOTKA 1/2" Güde 41079
-17%
- Přípojný závit: 1/2'' vnitřní
- Přípojný závit: 1/2'' vnitřní
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 95
- Výška sestaveného zařízení v mm: 235
Skladem - ihned k odběru
BRUSNÝ PÁS 915X100 MM, K 80 Güde 41152
-33%
- Zrnitost: K 80
- Délka pásu: 915 mm
- Šířka pásu: 100 mm
- Obsah balení: 1 ks
Skladem - ihned k odběru
SADA FRÉZ K HORNÍ FRÉZCE Güde 58315
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 88
- Výška sestaveného zařízení v mm: 49
- Délka sestaveného zařízení v mm: 168
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Řezačka obkladů GF 180 Güde 55410
-35%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 600 W
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
PĚNOVÝ LEŠTÍCÍ KOTOUČ Güde 58176
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 180
- Výška sestaveného zařízení v mm: 39
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Skladem - ihned k odběru
HADICOVÁ SPOJKA 6 MM (2KS) Güde 41034
-32%
- Průměr: 6 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 12
- Výška sestaveného zařízení v mm: 47
- Délka sestaveného zařízení v mm: 12
Skladem - ihned k odběru
AKU PILA OCASKA USS 12-0 Güde 58608
-43%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Stolní kombinovaná bruska GNS 200 VS Güde 55247
-26%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 120 W
- Maximální otáčky: 150 min-¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SVÁŘEČSKÝ VOZÍK GSW 200 Güde 20038
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 385
- Výška sestaveného zařízení v mm: 775
- Délka sestaveného zařízení v mm: 705
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »