Aku rázové utahováky Güde
PodkategorieAkumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/2 Güde 58506
-27%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 230 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/4 Güde 58505
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/2" BL Güde 58449
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 300 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/4" BL Güde 58447
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák BSS 12 1”-0 Güde 58607
-25%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 80 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 19mm Kreator KRT502010
-2%
- Rozměr: 19 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 17mm Kreator KRT502008
- Rozměr: 17 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, 2x4000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791255
-5%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Hlavice krátká nástrčná 1/4" - 6,5mm
-47%
- Velikost vnitřní šestihran: 6,5mm.
- Délka 25mm.
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 36mm, l 47mm FORTUM 4700436
-33%
- Technické parametry: 36mm, L 47mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 14mm Kreator KRT502005
- Rozměr: 14 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 13mm Kreator KRT502004
-3%
- Rozměr: 13 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891810
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2400 min-1 |
| Počet rázů: | 3600 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/4", 8mm, l 25mm FORTUM 4701408
-31%
- Technické parametry: 8mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Nástavec rázový kloubový, z vnitřního 1/2" na vnější 1/2" čtyřhran, crmo FORTUM 4790010
-31%
- Materiál: CrMo
- Technické parametry: z vnitřního 1/2" na vnější 1/2" čtyřhran
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/4" aku share20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8891812
-23%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/4", 10mm, l 25mm FORTUM 4701410
-36%
- Technické parametry: 10mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 13mm, l 38mm FORTUM 4700413
-37%
- Technické parametry: 13mm, L 38mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 19mm, l 38mm FORTUM 4700419
-33%
- Technické parametry: 19mm, L 38mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 17mm, l 38mm FORTUM 4700417
-38%
- Technické parametry: 17mm, L 38mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 16mm Kreator KRT502007
- Rozměr: 16 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 20v li-ion (2x), 2000mah, industrial TOTAL TIWLI2001
- Baterie: 20V Li-ion (2x)
- Extra: v tašce, rychlonabíječka
- Hmotnost s baterií: 2,1kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/4", 13mm, l 25mm FORTUM 4701413
-36%
- Technické parametry: 13mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/4", 7mm, l 25mm FORTUM 4701407
-31%
- Technické parametry: 7mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
nástrčná hlavice šestihran OK 21- 1/2"
-21%
- nástrčná hlavice: šestihran
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791810
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčné rázové 1/2", sada 5ks, 17-27mm, l 79mm FORTUM 4700802
-7%
- Technické parametry: 17-27mm, L 79mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: 17-19-21-24-27mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Hlavice krátká nástrčná 1/2" - 17mm
-4%
- Velikost vnitřní šestihran: 17mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčné rázové 1/2", sada 10ks, 9-27mm, crmov EXTOL PREMIUM 8818131
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 9-27mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 9-10-11-13-14-17-19-22-24-27mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás