Zahradní technika Makita
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Grily a udírny
Multifunkční stroje
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Makita 197824-4 rotační tryska HW1300
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198770-4 nástavec motorové jednotky, křovinořez EM404MP=old195665-2
-12%
- Objednání příslušenství pro DUX60 je bráno pouze na objednávku a zboží nelze vracet.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H44-0 řetěz pilový 50cm 1.5mm 3/8" .058" 72čl DPX Makita = old 523093772
-17%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X04-8 řetěz pilový 45cm 1.1mm 0.325" .043" 70čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC353Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCU180Z Aku kolečka Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Max. nosnost : | 130 kg |
|---|---|
| Motor: | Elektromotor |
| Hydraulické vyklápění: | Ne |
| Druh pohonu: | Kolový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 199486-4 nosný popruh jednoramenný pro DVC750
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 125516-5 jednoramenný popruh
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 195858-1 strunová hlava poloautomatická 1,65mm speciál pro DUR181=old196146-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita YA00000649 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M6x1,25 pro ET101 , UR3501
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191D90-9 strunová hlava poloautomatická 2,4mm, návin 3m, závit M10x1,25LH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUN500WZ Aku plotostřih Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0-2000 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0-3600 min-1
- Otáčky naprázdno na 3. převod: 0-4400 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUR369APT2 Aku křovinořez Li-ion LXT 2x18V/5,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V / 5,0 Ah
- Výkon: 1 kW
- Otáčky naprázdno: 4.600 / 5.500 / 7.000 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UV3600 Elektrický vertikutátor 36cm,1800W
-12%
- Příkon: 1800W
- Šířka: 36 cm
- Šasi: Plast
- Nastavení výšky sekání: Centrální
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM432Z Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 575 m2 |
| Minimální výška sečení: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 195298-3 nůž na buřeň 3 zubý 230x25,4x3mm=new1916C9-1
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198971-4 strunová hlava poloautomatická 2,0mm, návin 3m, závit M8x1,25RH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUR368APT2 Aku křovinořez Li-ion LXT 2x18V/5,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 3.500 / 5.300 / 6.500 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
- Hmotnost: 4,7 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »