Zahradní technika Makita
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Grily a udírny
Multifunkční stroje
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Makita 197993-1 strunová hlava poloautomatická 2,4mm, závit M10x1,25LH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-70948 pilník kulatý o 4mm s vedením pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 3640640 nastavitelná stříkací tryska HW102
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 652024750 válec s drátky pro vertikutátor UV3600 pro provzdušnění trávníku a vyčištění od ...
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1010 Kalové čerpadlo 240l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 14400 l/hod |
| Min. výška hladiny: | 40 mm |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4551AX1 Elektrická pila 450 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1910V6-4 řetěz pilový 10cm 1.1mm 325" .043" 26čl 80TXL pro DUC101, UC100D
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G14-3 lišta 25cm 1.1mm 3/8" 40čl = old 161846-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 3640630 vysokotlaká hadice 5m HW102
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191D89-4 strunová hlava poloautomatická 2,0mm, návin 4m, závit M10x1,25LH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 197297-1 strunová hlava poloautomatická 2,0mm, závit M8x1,25RH=old123291-7
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 197997-3 nůž žací 2 zubý 230x25,4x2mm pro DUR369=new1916C7-5
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 122906-3 nosný popruh dvouramenný Makita pro křovinořezy/vyžínače=old122907-1
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 197822-8 nastavitelná tryska HW1300
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1110 Kalové čerpadlo nerez 250l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1913J7-6 provzdušńovací válec s drátky pro vertikutátor UV001G
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T86-6 lišta 30cm 1.1mm 0.325" 51čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 3640650 tryska HW111
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 949000050 hrdlo nalévací pro kanystr 5l STOP
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72291 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 24Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUB184RT Aku ofukovač Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 0-18.000 min-1
- Max. průtok vzduchu: 13 m3/min
- Rychlost vzduchu: 52,1 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ELM4620 Elektrická sekačka, 46cm, 1800W
-12%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás