Vybavení dílny a pracoviště Makita
PodkategorieMakita B-64521 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 32x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64515 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 30x700/900mm STOP STOP
-12%
Není skladem
Makita B-64478 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 25x400/600mm
-17%
Není skladem
Makita B-64456 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 22x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64440 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 20x400/600mm STOP STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64434 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 18x400/600mm STOP
-9%
Není skladem
Makita B-64428 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 16x400/600mm
-18%
Není skladem
Makita 195638-5 taška na nářadí DUX60,DSL800
-12%
Není skladem
Makita E-03800 děrovka BiM Ezychange 2 46mm
-20%
Není skladem
Makita E-03632 děrovka BiM Ezychange 2 16mm
-19%
Není skladem
Makita D-30564 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 170 ks v plastovém kufru STOP
-22%
Není skladem
Makita DEBDML801 Aku LED svítilna Li-ion LXT 14,4V + 18V=oldDEADML801
-12%
- Akumulátor: Li-ion 14,4 / 18 V
- Doba svícení: max 22 / 9 hod
- Hmotnost: 0,64 kg
- Rozměry (DxŠxV): 363 x 79 x 99 mm
Není skladem
Makita D-72316 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 60Z new D-81854
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72338 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 100Z=newD-81941
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita E-05424 brašna na nářadí 505x295x265mm=newE-15394
-12%
Není skladem
Makita TD001GZ02 Aku rázový šroubovák 1/4"Li-ion XGT 40V,Makpac,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Makita B-65763 kleště samosvorné se stavěcí tlačítkem na vodní čerpadla max68mm délka 300mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-65757 kleště samosvorné se stavěcí tlačítkem na vodní čerpadla max49mm délka 240mm STOP
-20%
Není skladem
Makita B-65741 kleště samosvorné se stavěcí tlačítkem na vodní čerpadla max37mm délka 180mm STOP
-12%
Není skladem
Makita B-49052 sada vrtáků SDS-Plus V-Plus 5 ks v plastové krabičce
-12%
Není skladem
Makita D-54019 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-G 13 ks v kovové krabičce STOP
-12%
Není skladem
Makita DCL282FZ Aku-vysavač Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Doba použití/akumulátor: 15/20/50 min/BL1830B
- Max. průtok vzduchu: 1,5 m3/min
- Výkon: 60 / 45 / 15 W
Není skladem
Makita P-13493 sekáč plochý HEX 30mm 115x400mm STOP
-22%
Není skladem
Makita TW141DSAE Aku rázový utahovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 145 Nm |
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- …
- Další ›
- Poslední »