Vybavení dílny a pracoviště Makita
PodkategorieMakita 198915-4 filtrační vložka 10 ks DCL180
-12%
Není skladem
Makita M9001 Úhlová bruska MT 230mm,2000W
-22%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Makita 194385-5 sada šroubovacích svorek 2ks pro lišty Makita
-12%
- Šroubové svěrky MAKITA k vodicí liště. 2 ks.
Není skladem
Makita P-16259 špičák SDS-Max 600mm=altD-34198 STOP
-12%
- Sekáč špičatý 600 mm Makita.
- K normálnímu sekání a výkopům zdiva, betonu a volných kamenů.
- Velikost 600 mm.
Není skladem
Makita UR100DSAP Aku vyžínač Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 10,8 V/12 V CXT
- Otáčky naprázdno: 10.000 min-1
- Šířka řezu: 26 cm
- Hmotnost: 2 kg
Není skladem
Makita B-09606 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 235x2.4x30mm 80Z = oldP-05365, new B-33277
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita P-16271 sekáč plochý SDS-Max 25x400mm=alt D-34213 STOP
-12%
- Sekáč plochý 25 x 400 mm Makita
- K normálnímu sekání a výkopům zdiva, betonu a volných kamenů.
Není skladem
Makita GA9040R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2600W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Makita D-74027 děrovka do zdiva 82mm SDS-Plus cpl.
-12%
Není skladem
Makita B-47628 vrták SDS-Plus V-plus 10x740/800mm STOP
-22%
Není skladem
Makita M9502R Úhlová bruska MT 115mm,570W
-22%
| Příkon: | 570 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Makita M8600 Bourací kladivo MT 900W,šestihran 17mm
-21%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.2 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 17mm |
Není skladem
Makita GB602W Dvoukotoučová bruska s držákem,150mm,250W
-12%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Makita P-05549 špičák HEX 30mm délka 400mm=altD-15285 STOP
-12%
- Sekáč špičatý Makita 400 mm, 30 mm šestihran.
- Použitelný pro HM 1304 i HM 1400.
Není skladem
Makita P-05583 sekáč široký HEX 30mm 32x700mm STOP
-12%
- Sekáč plochý Makita 32 × 700 mm, 30 mm šestihran.
- Použitelný pro HM 1304.
Není skladem
Makita P-05692 špičák HEX 28mm 29x410mm=altD-61531 STOP
-12%
- Sekáč špičatý Makita 400 mm, 28 mm šestihran. Použitelnýpro HM 1304B, HM 1801, HM 1810
Není skladem
Makita 837897-2 vložka Makpacu DJR143/183
-14%
Není skladem
Makita B-68127 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 5x50/110mm
-11%
Není skladem
Makita DS4012 Vrtačka 13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Makita DTD153RFJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 170 Nm |
Není skladem
Makita DTD152Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 165 Nm |
Není skladem
Makita DCX201CXL Mikina XL na zip s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Není skladem
Makita 832188-6 taška pro aku vysavač DCL184 CL121D bez popruhu=new 199900-0
-18%
Není skladem
Makita 199039-9 hubice na čalounění černá DCL, CL
-18%
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- …
- Další ›
- Poslední »