Vybavení dílny a pracoviště Makita
PodkategorieMakita P-41872 Adaptér odsávací M18x2,5/M16x2 pro diamantovou vrtačku DBM080 DBM130
-18%
- Odsávací adaptér Makita k diamantovým vrtacím korunkám Makita.
- Upevňovací závit M18×2,5
Není skladem
Makita P-04472 Miskový kartáč z ocelového drátu-splétaný drát 100mm
-12%
- Ocelový drátěný hrncový kartáč, 26 svazků, průměr 100 mm MAKITA
Není skladem
Makita 345328-2 přítlačná deska
-9%
- Popis pro:
- Přítlačné destičky pro otočný nůž 310 mmPoužitelný pro typ hoblíku KP312S.
Není skladem
Makita 123006-2 přípravek na broušení nožů
-20%
- Držák nože pro broušení nožů z HSS 155 mm
- Pro typ hoblíku: 1806B.
Není skladem
Makita DA4000LR Úhlová vrtačka 2-13mm,710W
-12%
- Příkon: 710 W
- Otáčky naprázdno (přímý): 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno (úhel 1): 0 - 400 min-1
- Otáčky naprázdno (úhel 2): 0 - 900 min-1
Není skladem
Makita LF1000 Stolní a pokosová pila 260mm,1650W
-12%
- Příkon: 1.650 W
- Otáčky naprázdno: 2.700 %min-1%
- Řezný výkon při 90°: 68 x 155 mm
- Řezný výkon při 45°: 50 x 150 mm
Není skladem
Makita DRC200Z Aku-vysavač robotický Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-21%
- Akumulátor: Li-ion 2x18 V
- Doba použití/akumulátor (vysoká): 200 min/BL1850
- Rychlost: 0,3 m/s
- Objem nádoby: 2,5 l
Není skladem
Makita TL064DSAJ Aku úhlový rázový utahovák 1/4" Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 60 Nm |
Není skladem
Makita 136405-9 převodovka se sklíčidlem HP001G = old136359-0=new137322-6
-12%
Není skladem
Makita 182491-8 kufr plechový na nářadí
-20%
Není skladem
Makita 182582-5 kufr plechový na nářadí
-12%
Není skladem
Makita 182698-6 kufr plechový HM1200
-12%
Není skladem
Makita 196307-1 sklíčidlo 1/2" 1 - 10mm rychloupínací = old763185-0 STOP
Není skladem
Makita 1R004 kleště segrovky vnější
-20%
Není skladem
Makita 1R006 kleště segrovky vnitřní
-20%
Není skladem
Makita 1R179 šroubovák plochý 8mm Typ T pro HW70
-20%
Není skladem
Makita 1R264 klíč momentový 20-200Nm
-20%
Není skladem
Makita 1R291 kleště na pojistné kroužky (segrovky) Typ A/C
-20%
Není skladem
Makita 341013015 kotouč brusný 105x4.5x22.23mm
-20%
Není skladem
Makita 417152-4 spona kufru
-12%
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem