Vybavení dílny a pracoviště FIELDMANN
Podkategorie
Elektrické nářadí
Ruční nářadí
Lasery, měřiče a detektrory
Dílenský nábytek
Boxy a organizéry na nářadí
Autopotřeby
Fdn 1020 sada kleští fieldmann
-32%
- Kleště kombinované 150 mm
- Kleště diagonální 150 mm
- Kleště štípací 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdn 4116 box na nářadí 16,5'' fieldmann
-31%
- Rozměry: 415 x 210 x 190 mm
- Materiál: Plast
- Madlo
- Plastové zámky
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 9001 pilové listy t-dřevo+ fieldmann
-32%
- 2x T 118 A – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 AO – Dřevo 5 – 50 mm; rychlý řez
- 2x T 144 D – Dřevo 3 – 30 mm; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, Epoxid do 30 mm; čistý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 5006-37r sada šroubováků fieldmann
-40%
- Sada 37 ks šroubováků
- FIELDMANN FDS 5006-37RŠroubováky různých velikostí si najdou své místo i uplatnění v každé domácnosti. Ať už potřebujete povolit malý šroubek nebo smontovat skříň – tento set 37 kusů šroubováků vám s tím rozhodně pomůže. Sada FIELDMANN FDS 5006-37R obsahuje ploché i křížové šroubováky v různých velikostech, takže si můžete vybrat to správné náčiní pro jakoukoliv práci. Šroubováky mají navíc magnetické hroty a špičky, což je příjemný bonus. S touto praktickou sadou navíc získáte išroubovák na bity, také s magnetickou špičkou. Díky tomu bude vaše nářadí na každodenní používání skutečně kompletní.Čtyři křížové šroubováky
- Čtyři ploché šroubováky
- Osm malých šroubováků
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 1102-6r sada šroubováků fieldmann
-32%
- Sada šroubovákůPloché šroubováky: 3.0 x 75mm, 4.0 x 100mm, 5.0 x 150mm
- Křížové šroubováky: 4.0 x 100mm, 5.0 x 125mm, 6.0 x 150mm
- Držák na stěnu či nástěnný panel
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5001-108r gola sada 108 ks fieldmann
-18%
- - 13x – ¼" hlavice nástrčná: 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 mm
- - 18x – ¼" hlavice nástrčná s bity: SL 4,5.5,6.5 PH 1,2 PZ 1,2 HEX 3,4,5,6, T8,10,15,20,25,27,30
- - 8x – ¼" hlavice nástrčná prodloužená: 6,7,8,9,10,11,12,13 mm
- - 5x – ¼" hlavice nástrčná: E4, E5, E6, E7, E8;
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzz 4107 multifunkční žebřík fieldmann
-31%
- Žebřík: 361 cm
- Štafle: 176 cm
- Lešení: 99 cm
- Výška příček: 28 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 211050-e sds příklep.vrtač.fieldmann
-48%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | SDS-Plus |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5010-53r dámská s. nářadí fieldmann
-42%
- - kombinované kleště 6"
- - kleště s dlouhými čelistmi 6"
- - 8 ks 3/8" nástrčné hlavice: 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 17 mm
- - 1 ks 3/8" ráčna
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 901504 sada přísluš.kompr fieldmann
-48%
- Sada příslušenství 12 kusů
- Pistole na huštění pneumatik s manometrem
- Ofukovací pistole
- Adaptéry a jehla na nafukování hraček
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 201522-e vzd. kompresor fieldmann
-24%
- Vzduchový kompresor
- Napětí: 230 V/50 Hz
- Příkon: 1500 W
- Jmenovitý výkon: 2800 ot./min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 201205-e příklep.vrtačka fieldmann
-48%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5006-60r sada nářadí 60 ks fieldmann
-45%
- 1 Ks 8" Nastavitelný klíč
- 1 Ks Odlamovací nůž
- 1 Ks 6" Diagonální kleště
- 1 Ks 6" Kombinované kleště
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9016 řetěz 14 pro fzp 2000 fieldmann
-28%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 52
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 14"/355 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzz 4005 teles. žebřík 3,8 m fieldmann
-32%
- Unikátní teleskopický systém
- Max. délka: 3,8 m
- Počet příček: 13
- Hmotnost: 11 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 2004-e vibrační bruska fieldmann
-32%
- Napětí 230 V / 50 Hz
- Příkon 150 W
- Otáčky naprázdno: 11 000 ot/min
- Plocha brusky: 187 x 90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200451-e přímočará pila fieldmann
-34%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 60 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdeb 200451-e excentr. bruska fieldmann
-31%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpp 200705-e ponorná pila fieldmann
-48%
- Napájení 230 V/50 Hz
- Příkon 705 W
- Otáčky motoru bez zatížení 4 500 ot./min
- Řezný kotouč Ø 89 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10252-a aku vrtačka fieldmann
-53%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10253-a aku vrtačka fieldmann
-47%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 200711-e el. šavlová pila fieldmann
-34%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5017-36r sada nářadí 36ks fieldmann
-34%
- kleště štípací boční 115 mm
- kleště půlkulaté 125 mm
- kleště kombinované 120 mm
- klíč nastavitelný 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 6010 pracovní rukavice fieldmann
-42%
- Spodní část vyrobena ze syntetiky kůže
- Zesílená dlaňová vystýlka pro tlumení vibrací
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »