Vybavení dílny a pracoviště FIELDMANN
Podkategorie
Elektrické nářadí
Ruční nářadí
Lasery, měřiče a detektrory
Dílenský nábytek
Boxy a organizéry na nářadí
Autopotřeby
Fznr 1350 teleskop. prořezávač fieldmann
-25%
- Teleskopická prořezávací pila pro prořezávání větví v korunách stromů
- Kalené zuby
- Plastový obal čepele
- Teleskopická tyč - max 5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdrm 201601-e el. ruční míchač fieldmann
-35%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 900 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdn 3025-a aku sponkovačka 4v fieldmann
-37%
- Kapacita baterie: 1 300 mAh/ 4 V
- Max. obsah zásobníku: 110 ks spon, 60 ks hřebíků
- Šířka × výška spon: 11,3 × 6 - 10 mm
- Výška hřebíku: 10 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdag 1001 gumicuk 8 ks fieldmann
-45%
- Gumicuk
- Fieldmann FDAG 1001Materiál: gumová vlákna
- 8 ks
- délka: 40 - 100 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdam 0101 měřič tlaku v pneu fieldmann
-39%
- Měřič tlaku v PNEU
- Fieldmann FDAM 0101Lithiová baterie
- Možnost výměny baterie
- Autokalibrace
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 6005-e teleskop.prořezávač fieldmann
-25%
- Elektrický prořezávač větví
- Fieldmann FZP 6005-EPříkon motoru 600 W
- Nastavitelný úhel řezné hlavy – 3 pozice
- Délka lišty 25 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fznr 1310 ruční pilka fieldmann
-43%
- Délka čepele 240 mm
- Celková délka: 410 mm
- Čepel ošetřena proti korozi
- Hmotnost: 380 g
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzz 4003 žebřik-štafle 3,2 m fieldmann
-30%
- Žebřík
- Unikátní teleskopický systém
- Vzdálenost mezi příčky 29 cm
- Max. zatížení 150 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200171-e modelář. bruska fieldmann
-34%
| Příkon: | 175 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-26%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 5007-18r sada šroubováků fieldmann
-32%
- Sada 18 ks šroubováků
- FIELDMANN FDS 5007-18RŠroubováky různých velikostí si najdou své uplatnění v každé domácnosti. Ať už potřebujete povolit malý šroubek třeba na hračce pro děti nebo smontovat skříň. Tento set 18 kusů šroubováků vám s tím rozhodněskvěle pomůže. Sada FIELDMANN FDS 5007-18R obsahuje ploché i křížové šroubováky v různých velikostech, takže si můžete vybrat to správné náčiní pro jakoukoliv práci. Šroubováky mají magnetické hroty a špičky, což je příjemný bonus. Praktický držák upevnitelný na stěnu vám pro změnu pomůže udržet nářadí uklizené a zároveň vždy na dosah ruky.Ploché šroubováky: 4.0 x 75mm, 6.5 x 38mm, 6.5 x 100mm, 8.0 x 150mm
- Křížové šroubováky: PH1 x 80mm, PH2 x 38mm, PH2 x 100mm, PH3 x 150mm
- Malé šroubováky s točnou ploché: 2.0 x 50mm, 2.5 x 50mm, 3.0 x 50mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10352-55ar aku vrtačka fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 14.4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5020-53r gola sada 53 ks fieldmann
-32%
- - 13x 1/4" ZÁSUVKY:4,4,5,5,5,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14MM
- - 21x 1/4" BIT ZÁSUVKY: SL4,5,5,7 PH1,2,3 PZ1,2,3 HW3,4,5,6,7,8,T10,15,20,25,30,40
- - 7x 1/4" HLUBOKÉ ZÁSUVKY: 6,7,8,10,12,13,14MM
- - 3x HEX KLÍČE: 1,5,2,2,5MM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 901503 sada přísluš.kompr fieldmann
-50%
- Sada příslušenství 5 kusů
- Pistole na huštění pneumatik s manometrem
- Adaptéry a jehla na nafukování hraček - 3ks
- Spirálová PU hadice 5m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-25%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 200352-e multifnkční nář. fieldmann
-31%
- Napětí 230 V / 50 Hz
- Příkon 350 W
- Otáčky naprázdno: 10 000-22 000 ot/min
- Proměnné otáčky + LED světlo
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5016-71r dámská sada nář. fieldmann
-31%
- Stylová růžová brašna FIELDMANN v sobě ukrývá 71 dílnou sadu nářadí, která se bude hodit nejen každé kutilce, ale též každému členu domácnosti nejen v rodinné dílně, ale též na zahradě. Sada obsahuje šroubováky, bity, kladivo, kleště, nožík, svinovací metr,vodováhu a spoustu dalšího vybavení, bez kterého se praktická žena v domácnosti prostě neobejde. Jednotlivé nářadí je vyrobeno z odolného materiálu a opatřeno pohodlnými ergonomické úchopy.Klíčové vlastnosti
- • Kvalitní sada nářadí za skvělou cenu
- •Sada obsahuje 71 dílů
- • Stylový růžový design
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5007-39r sada nářadí 39 ks fieldmann
-45%
- Kombinované kleště
- 12 ks bitů 25 mm
- 8 ks Imbusových klíčů 1,5 - 6 mm
- 2 ks šroubováků: PH2 x 100 mm, SL6 x 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200805-e přímočará pila fieldmann
-32%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70115-a 20v vrtačka fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduk 70305-0 20v kotouč. pila fieldmann
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-32%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdbp 200901-e pásová bruska fieldmann
-45%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 1005-65r šroubováky + bity fieldmann
-43%
- Šroubovák velký s ráčnou a úložným prostorem na bity v rukojeti
- Nástavec 60 mm k prodloužení dosahu
- 31 ks bitů 6 mm
- Malý šroubovák s točnou na ukazováček
Skladem - do 3-5 dnů u Vás