Úhlové brusky (flexa) Makita
PodkategorieMakita GA029GZ Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65969-12 kotouč řezný nerez 125x1.0x22.23mm, 12ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA005GM201 Aku úhlová bruska 125mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA005GZ01 Aku úhlová bruska 125mm Li-ion XGT 40V,Makpac, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA519Z Aku úhlová bruska s regulací a X-lock 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9565HRZ Úhlová bruska 125mm,SJS,1100W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9558HNRGK Úhlová bruska 125mm,840W,kufr
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 840 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-41589 kotouč řezný diamantový segmentový 115x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-41654 kotouč řezný diamantový 230x3.1x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita M9503R Úhlová bruska MT 125mm,570W
-21%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 570 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
kotouč řezný diamantový 115x2.3x22.23mm = old D-41626-10
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-17588 kotouč řezný diamantový Quasar 300x20/25.4mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-54069 kotouč řezný diamantový Nebula 400x25.4mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-54053 kotouč řezný diamantový Nebula 350x25.4mm = old B-13297
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-56998 kotouč řezný diamantový beton 350x3x25.4mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-56982 kotouč řezný diamantový beton 300x3x25.4mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-53796 kotouč řezný diamantový 125x22.23mm pro aku úhlové brusky STOP
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-53693 kotouč řezný diamantový ocel 125x1.3x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-53780 kotouč řezný diamantový 115x1.6x22.23mm pro aku úhlové brusky
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-53718 kotouč řezný diamantový 230x1.6x22.23mm=new B-55326
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36930 brusný pás 100x610mm K150 5ks=oldP-00393
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36924 brusný pás 100x610mm K120 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36974 brusný pás 100x610mm K80 25ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36968 brusný pás 100x610mm K60 25ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- …
- Další ›
- Poslední »