Stavba a dílna Hecht
Podkategorie
Aku nářadí
Elektrické nářadí
Obráběcí stroje
Manipulační technika
Vybavení dílny a pracoviště
Čerpadla a vodárny
Elektrocentrály
Řezačky
Topidla
HECHT 3522 - konvekční přímotop
-21%
- Konvekční přímotop s časovačem, termostatem a dálkovým ovládáním.Napájení z běžné 230V/50Hz zásuvky, příkon 2000 W, možnost zavěšení na zeď.
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1790 - elektrický hoblík
-27%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 15 mm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT GG 3300 - jednofázový generátor elektřiny
-28%
- Benzínový generátor elektrického proudu.Výkon 7 HP.Trvalý výkon 2600 W, maximální 3000 W.Provozní doba cca 7 h.Nádrž 15 l.2x zásuvka.
Skladem - ihned k odběru
HECHT GG 3300W - jednofázový generátor elektřiny
-18%
- Benzínový generátor elektrického proudu.Trvalý výkon 2600 W, maximální 3000 W.Provozní doba cca 7 h.Nádrž 15 l.2x zásuvka.
Skladem - ihned k odběru
HECHT GG 8000 - třífázový generátor elektřiny
- Třífázová elektrocentrála.Maximální výkon 7000 W, trvalý výkon 6500 W.Zásuvky 1x 400 V, 2 x 230 V, 1 x12 V
Skladem - ihned k odběru
HECHT 3635 - motorové čerpadlo
-10%
- Obsah motoru 196 cm3.Max.výtlak 27 m.Max.průtok 30 m3/hod.Max.nasávací výška 7 m.
Skladem - ihned k odběru
HECHT 005005 - nájezdové rampy
-18%
- Pár nájezdových ramp.
- Délka 225 cm, nosnost 680 kg.
Skladem - ihned k odběru
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
-10%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-26%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
Krbová kamna - HECHT HELIS BEIGE
-28%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 200 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1323 - úhlová bruska
-22%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2350 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-16%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1277 - AKU šroubovák/vrtačka
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 3021 - naftová horkovzdušná turbína
| Výkon: | 20 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 550 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
000176260 - brusný papír
-2%
- Brusný papír k HECHT 1762, hrubost 60, připevnění suchým zipem, 5 ks v balení
Skladem - ihned k odběru
HECHT IG 2201 - invertorový jednofázový generátor
-33%
- Jednofázový invertorový generátor.Trvalý výkon 1800 W.Maximální výkon 2000 W.
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1781 - elektrická pásová bruska
-29%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Sporák na tuhé palivo - HECHT VULCANUS BEIGE
-48%
| Jmenovitý výkon: | 6 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 150 m3 |
| Kouřovod: | 130 mm |
| Výměník: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1300 - úhlová leštička a bruska
-17%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1300 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Váha: | 2.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 813 - pokosová pila s laserem
-3%
- Pokosová pila s laserem pro přesné řezání.
- Příkon 1400 W.
- Průměr kotouče 210 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 130001 - brusný papír pro HECHT 1300
-3%
- Brusný papír pro leštičku HECHT 1300.
- 180 mm, 3 ks v balení, hrubost P80
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1826 - invertorová svářečka MMA
- Svařovací invertor.
- Svařovací proud 20 - 160 A.
- Svářecí napětí 26,4 V.
- Průměr elektrod 1 - 4 mm.
- Hmotnost 4,2 kg.
- Držák elektrod, zemnící kleště v balení.
Skladem - ihned k odběru