Stavba a dílna EXTOL CRAFT
Podkategorie
Aku nářadí
Elektrické nářadí
Ruční nářadí
Obráběcí stroje
Manipulační technika
Lasery, měřiče a detektrory
Vybavení dílny a pracoviště
Čerpadla a vodárny
Elektrocentrály
Řezačky
Vysavače
Osvětlení
Malířská technika
Zámek visací litinový barevný, 32mm EXTOL CRAFT 77010
-36%
- Info: Uzamykatelný bez použití klíče zacvaknutím. Není možné volit barvu zámku
- Technické parametry: 32mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: 3 klíče
Skladem - ihned k odběru
Nůž ulamovací s kovovou výztuhou, 18mm auto-lock EXTOL CRAFT 955006
-36%
- Technické parametry: 18mm Auto-lock
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Sada nářadí 303ks, 1/4", 1/2" EXTOL CRAFT 918303
- Adaptér na hroty: vnitřní čtyřhran 1/4"- hrot 1/4", vnitřní čtyřhran 1/2"-hrot 8mm
- Adaptér s otvorem: 1/2"-3/8"
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm, 1/2": 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm
- Hodinářský šroubovák: (-)2,5x50mm, (-)3x50mm, PH000x50mm, PH00x50mm, PH0x50mm, sada hodinářský šroubovák s mini hroty (5/32"xL25mm): (-)1,5-2-2,5-3-3,5-4mm, PH000-000-0-1, PZ0-1, T5-6-7-8-9-10-15-20
Skladem - ihned k odběru
Pistole stříkací na barvu, 110w EXTOL CRAFT 412114
-21%
- Hmotnost: 1,4kg
- Max. průtok: 300ml/min
- Max. viskozita barvy: 60din/s
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Sada nářadí 59ks, 1/4", crv EXTOL CRAFT 6583
-20%
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm
- Hodinářský šroubovák: (-)2,5x50mm, PH00x50mm, PH0x50mmHroty: 1/4"(L25mm): (-)3-4-5-6, PH0-1-2-3, PZ0-1-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25, (CrV)
- Imbus: 1,5-2-2,5-3-4-5-6-8-10mm (CrV)
- Kladivo: s dřevěnou rukojetí 300g
Skladem - ihned k odběru
Sada nářadí 65ks, 1/4", 3/8", crv EXTOL CRAFT 6598
-24%
- Adaptér na hroty: čtřhran 1/4" na šestihran 1/4" (CrV)
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, 3/8": 10,11,12,13,14,15,17,19,21,22,24mm (CrV)
- Hroty: 1/4" (L25mm): (-)3-4-5-6-6, PH0-1-2-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25-30-40 (CrV)
- Kleště: kombinované 180mm, štípací boční 160mm, půlkulaté přímé 160mm, SIKO 250mm
Skladem - ihned k odběru
Sada nářadí 57ks, 1/4", crv EXTOL CRAFT 6599
-22%
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm
- Hodinářský šroubovák: PH00x50mm, PH0x50mm, (-)2x50mm,(-) 2,5x50mm,(-)3x50mm
- Hroty: 1/4"(L25mm): (-)3-4-5-6, PH0-1-2-3, PZ0-1-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25 (CrV)
- Imbus: 1,5-2-2,5-3-4-5-6-8-10mm (CrV)
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 600w, 2000l/h, 10m EXTOL CRAFT 414175
-26%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL CRAFT 403114
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300w, 1400l/h, 10m EXTOL CRAFT 414170
-24%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1400 l/hod |
| Dopravní výška: | 50 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pistole stříkací na barvu, 80w EXTOL CRAFT 412113
-20%
- Hmotnost: 1,4kg
- Max. průtok: 280ml/min
- Max. viskozita barvy: 30din/s
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300w, 1400l/h, 20m EXTOL CRAFT 414171
-30%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1400 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo na znečištěnou vodu, 400w, 7500l/h EXTOL CRAFT 414122
-12%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Dobíječka autobaterií, solární, 1,5w, 100ma EXTOL CRAFT 417310
-21%
- Info: UPOZORNĚNÍ: Nabíjení akumulátoru vozidla přes 12V zásuvku cigaretového zapalovače lze pouze v případě, že po vypnutí motoru a vytažení klíčku ze startování vozidla je v zásuvce přítomno napětí.
- Technické parametry: 1,5W, 100mA
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 430w EXTOL CRAFT 407202
-27%
| Příkon: | 430 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Kolečka otočná z tvrdé pryže, sada 2ks, průměr 40mm EXTOL CRAFT 956011
-31%
- Technické parametry: průměr 40mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tvrdost 78°Shore A, šířka 17mm, nosnost max. 20kg/1ks, výška včetně základny 50mm,rozměr základny 45x38mm, rozteč děr 35x26mm(průměr 4mm)
Skladem - ihned k odběru
Sponkovačka/hřebíkovačka, 45w EXTOL CRAFT 420101
-17%
- Hmotnost: 0,5kg
- Info: Elektrická sponkovačka/hřebíkovačka je určena k připevňování textilií, fólií, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů na dřevěný nebo dřevu podobný materiál s použitím hřebíků a spon.
- Kapacita zásobníku: 110ks
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací, sds plus, 5j EXTOL CRAFT 401232
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 4,6kg
- Max. vrtání do betonu: 32mm
- Max. vrtání do dřeva: 40mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL CRAFT 410130
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Zámek kombinační s trojmíst. kódem, 21,5x60mm EXTOL CRAFT 78110
-27%
- Technické parametry: 21,5x60mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka závěsného oka 3,5mm, možnost změny číselného kódu, 1000 kombinací
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »