Aku nářadí EXTOL CRAFT
PodkategorieBruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL CRAFT 403114
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 430w EXTOL CRAFT 407202
-27%
| Příkon: | 430 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL CRAFT 410130
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Pila řetězová, 1800w, 35cm EXTOL CRAFT 405610
-17%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní s pomaloběžným kotoučem, 250w EXTOL CRAFT 410133
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 40 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ano |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903033 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 150x22,2x...
-21%
- Technické parametry: O 150x22,2x2,3mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 10000 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Kartáče pomosazené, sada 3ks, o 25-50-50mm EXTOL CRAFT 1832
-26%
- Info: max. otáčky 4 500 ot./min.
- Technické parametry: O 25-50-50mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: ocelový-pomosazený vlnitý drát S 0,3mm, stopka 6mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová s přímou bruskou, 120w EXTOL CRAFT 410112
-7%
| Příkon: | 120 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 75 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, 900w EXTOL CRAFT 403126
-5%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Kartáče okružní ocelové, sada 5ks, o 25-38-50-63-75mm EXTOL CRAFT 1830
-31%
- Info: max. otáčky 4 500 ot./min.
- Technické parametry: O 25-38-50-63-75mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: vlnitý drát S 0,3mm, 3x stopka 6mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903031 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 115x22,2x...
-22%
- Technické parametry: O 115x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 13200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405124 pila přímočará, 570w EXTOL CRAFT 405123
-22%
| Příkon: | 570 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903035 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 230x22,2x...
-31%
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903032 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 125x22,2x...
-24%
- Technické parametry: O 125x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903052 kotouč diamantový řezný, turbo - suché i mokré řezání, o 125x2...
-21%
- Technické parametry: O 125x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 5ks, o 125x1,0x22,2mm EXTOL CRAFT 106902
-40%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 5ks, o 115x1,0x22,2mm EXTOL CRAFT 106901
-33%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 115x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 5ks, o 230x1,9x22,2mm EXTOL CRAFT 106950
-39%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 230x1,9x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 5ks, o 125x1,6x22,2mm EXTOL CRAFT 106920
-29%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,6x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 600x3,8x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19128
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 600x3,8x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 3,0mm, max.ot. 2500/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »