Stavba a dílna AL-KO
Podkategorie
Aku nářadí
Elektrické nářadí
Obráběcí stroje
Manipulační technika
Vybavení dílny a pracoviště
Čerpadla a vodárny
Elektrocentrály
Řezačky
6651 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.9 cm3 |
| Délka lišty: | 38 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6646 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Délka lišty: | 38 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6240 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
BKS 4540 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 45 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU radiopřijímač WR 2000 18 V AL-KO
- USB port anoPředvolby stanic 5Akumulátorová řada AL-KO EASY FLEX 20V max.Typ pohonu AKUZnačka AL-KOProduktová řada Classic
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nájezdy rovné AL-KO 2,0 m - 400 kg
- Nájezdy rovné 2 m - 400 kg.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydrokontrola AL-KO
- Hydrokontrola AL-KO je tlakový spínač se zpětným ventilem a ochrana proti běhu na sucho v jednom.V kombinaci se zahradním nebo ponorným čerpadlem získáte plnohodnotnou automatickou vodárnu.Díky standardizovanému zapojení je montáž velmi jednoduchá.Hydrokontrola dodává stabilní množství vody (max. 7200 l) při konstantním tlaku.Funkční rozsah tlakového spínače je následující: zapnutí ca 1,8 baru, vypnutí max. 8 baru.S hydrokontrolou AL-KO můžete Vaše čerpadlo přestavit na automatický provoz, bez nutnosti manuálního odpojování čerpadla ze sítě.Jako u všech výrobků AL-KO, hydrokontrola se vyznačuje kvalitním zpracováním a dlouhou životností.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
JET 6000-5 Premium AL-KO
- Zdroj pohonu elektrickýpředfiltr anoPříkon W 1 400Rozměry (ŠxD) 51,4x20,8x35,0 cmMax. sací výška v m 8Max. doprav.výška v m 60Max. doprav. množství v l/hod. 6 000Hnací ústrojí čerpadla 5-stupňovéØ sací/ výtlačné větve G 1" (33,3 mm)ochrana běhu na sucho anoHmotnost cca v kg 13,9
Není skladem
Čerpadlo Pon. Tlakové Dive 5500-3 AL-KO
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Náhradní řetěz k minipile AL-KO CSM 1815 18V
- Náhradní řetěz k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18VOriginální řetěz, určený pro akumulátorovou minipilu AL-KO CSM 1815 18V.
Není skladem
Výškový prořezávač Multitool CSA 2020 Li AL-KO
- Produktová řada EasyFlexTyp AKU baterie 20 V / 2.5 AhRychlost řetězu v m/s 3,8Pricip řezání ŘetězPrůměr střihu 100Délka lišty (cm) 20Hmotnost cca v kg 3,2Doba chodu / nabíjení akumulátoru až 15 / 50 min.
Není skladem
SUB 8500 Easy AL-KO
| Výkon: | 290 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Lišta pro CS3635 3/8" - 35 CM AL-KO
- Náhradní lišta pro akumulátorovou řetězovou pilu solo® by AL-KO CS 3635Originální náhradní lišta. Délka lišty 35 cm. Vhodná pro model solo® by AL-KO CS 3635.Originální náhradní díly si můžete zakoupit zde v našem online obchodě nebo u některého z našich prodejců.
Není skladem
JET 4000 Comfort AL-KO
- Maximální dopravní výška v m 45Ochrana proti chodu nasucho anoPohon čerpadla 1 polohaGarantovaná hlučnost [db (A)] 78Filtr anoPrůměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální průtok l/h 4000Výkon ve wattech 1000Maximální tlak v barech 4.5Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Klíč na filtr anoPrůměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální sací výška v m 8Značka AL-KOProduktová řada Comfort
Není skladem
CS 4235 Li 36 V AL-KO
- Akumulátorová řetězová pila CS 4235 (35 cm) 36 V solo® by AL-KOAku řetězová pila solo® by AL-KO CS 4235 kombinuje vysoký řezný a provozní výkon na profesionální úrovni. Kvalitní 35 cm lišta od prověřené značky Oregon nabízí se svým odolným 3/8" řetězem enormní řezný výkon. Spolehlivě s ním prořežete i silnější kmeny, větve atd. S bez vibrací dobře -vyvážený bezkomutátorový elektrický pohon a chytrá ergonomie rukojeti znamená, že se s ní snadno manipuluje v jakékoli poloze - zvláštní výhoda při nepřetržitém používání.S akumulátorovou aku řetězovou pilou se sníženou hmotností máte vysoký stupeň volnosti pohybu bez zamotání kabely a nedojde k náhodnému proříznutí kabelu. Tato akumulátorová řetězová pila je k dispozici pouze s pouzdrem na opasek (vyžadované příslušenství č. 127573)Výkonnou baterii tak budete mít pohodlně po ruce – a nepřidává na hmotnosti zařízení. Technické údaje motorové pily solo® by AL-KO 36 V CS 4235 Díky automatickému mazání řetězu, olejové nádrži s průhledovým okénkem a rychloupínáku pro beznástrojové napínání/výměnu řetězu nebo vodicí lišty je údržba snadná. Rychlost řetězu je 15/21 m/s v nastavení Eco nebo Power. Bezkomutátorový elektromotor nejnovější generace s nízkými vibracemi rovněž přispívá k přesným výsledkům řezání a práci bez únavy. Dostatek energie poskytuje 36 V (4 Ah / 5 Ah) Li.Ion akumulátor. Baterie, nabíječka a pásek nejsou součástí balení. Li-ion baterie s dlouhou životností vyžaduje velmi malou údržbu a lze ji kdykoli rychle nabít bez samovybíjení nebo paměťového efektu.Kupte si motorovou pilu solo® by AL-KO CS 4235 a alternativyAku řetězovou pilu solo® by AL-KO CS 4235 (35 cm) můžete zakoupit u nás v internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. K použití potřebujete bateriový pás BB 40 (č. položky 127573), baterii s dlouhou životností (č. položky 127280 nebo 113524) a nabíječku (č. položky 113281). Baterii AL-KO 36 V lze použít pro všechna zařízení z rodiny AL-KO 36 V. Vaše výhoda: Naše dvouletá záruka výrobce se vztahuje i na baterii.
Není skladem
AKU řetězová pila AL-KO 36 V CS 4030 v setu s nabíječkou a akumulátorem
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
JET 4600 Comfort AL-KO
- Maximální sací výška v m 8Maximální dopravní výška v m 50Výkon ve wattech 1210Značka AL-KO
Není skladem
Čerpadlo Pon. Sub 11000 AL-KO
| Výkon: | 520 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Není skladem
BMP 30000 Premium AL-KO
- Průměr tlakového potrubí G 2" (59,61 mm)Akustický tlak v LpA[dB(A)] 91Akustický výkon LwA[dB(A)] 102Maximální sací výška v m 6Průměr sacího potrubí G 2" (59,61 mm)Maximální dopravní výška v m 27Maximální podtlak v barech 0.6Odchylka KpA [dB (A)] 2Garantovaná hlučnost [db (A)] 104Pohon čerpadla 1 polohaMaximální průtok l/h 30000Maximální tlak v barech 2.7Značka AL-KOProduktová řada PremiumVýkon v kW 4.1Typ motoru 4-taktníObjem v ccm 196Počet otáček v ot./min 3600Počet válců motoru 1
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4