Stavba a dílna AL-KO
Podkategorie
Aku nářadí
Elektrické nářadí
Obráběcí stroje
Manipulační technika
Vybavení dílny a pracoviště
Čerpadla a vodárny
Elektrocentrály
Řezačky
SUB 13000 DS Premium AL-KO
| Výkon: | 650 W |
|---|---|
| Průtok: | 10500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
EKS 2400/40 AL-KO
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
HW 3600 Easy AL-KO
- Objem expanzní nádoby v l 17Tlakový spínač mechanickyMaximální dopravní výška v m 38Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Filtr anoGarantovaná hlučnost [db (A)] 76Pohon čerpadla 1 polohaTlakový vypínač v barech 2.8Tlakoměr manometrKlíč na filtr neAkustický výkon LwA[dB(A)] 74Maximální tlak v barech 3.8Maximální sací výška v m 8Tlakový spínač v barech 1Ochrana proti chodu nasucho nePrůměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální průtok l/h 3600Značka AL-KOProduktová řada EasyVýkon motoru ve wattech 850
Skladem - ihned k odběru
Filtr 250/1" k domácím vodárnám AL-KO
- Chrání domácí vodárny před nečistotamiFiltrační patrona s omyvatelnou filtrační vložkouS mosaznými vložkami pro trvale těsné šroubeníPrůhledné filtrační sklo pro kontrolu stupně znečištěníVčetně spojovacího materiálu 1/1" a 1/3/4"Předfiltr AL-KO 250/1'' pro domácí vodárny je důležitým doplňkem pro dlouhodobé fungování vaší domácí vodárny. Účinně chrání mechanismus čerpadla před opotřebením způsobeným nečistotami, jako je písek a jiné hrubé částice. Nejlepší je objednat předfiltr, když si kupujete domácí vodárnu. Je vhodný pro téměř všechny typy domácích vodáren. Díky dodávaným spojovacím kusům v různých velikostech jej lze rychle nainstalovat. Jako originální náhradní díl předfiltr přesně zapadá a je dodáván se dvěma těsnicími kroužky. Navíc je snadno omyvatelný a velmi odolný, a to i při nepřetržitém používání. Obzvláště praktické: filtr je průhledný, aby bylo možné okamžitě rozpoznat a odstranit cizí tělesa a nečistoty. Max. Pracovní tlak 6 bar. Průtok při 2 barech 3000 l / h.
Skladem - ihned k odběru
Mazací tuk AL-KO (200 gr)
- Univerzální vysoce odolné mazivo, které zajišťuje dlouhotrvající ochranu namáhaných částí.Mazivo pro úhlové převody. Toto mazivo je určeno k mazání úhlových převodů křovinořezů a elektrických vyžínačů.Díky svému složení je vysoce odolný proti korozi a poskytuje vynikající vlastnosti proti zadření.
Skladem - ihned k odběru
2000i AL-KO
- Startovací systém Startovací lankoZdroj pohonu benzínZdvihový objem v ccm 79Objem nádrže v litrech 4Výkon kW 1,6Doba provozu ca. 4 hodinyRozměry (ŠxD) 499x285x455 mmHladina akustického hluku 63.5Hmotnost cca v kg 21Počet válců 1
Skladem - ihned k odběru
DRAIN 15000 INOX Comfort AL-KO
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
BMP 14001 Comfort AL-KO
- Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Hodnota K (m/s^2) 2Maximální tlak v barech 3.6Pohon čerpadla 1 polohaPrůměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Akustický výkon LwA[dB(A)] 96Maximální průtok l/h 12000Garantovaná hlučnost [db (A)] 98Maximální dopravní výška v m 36Maximální podtlak v barech 0.6Maximální sací výška v m 6Značka AL-KOProduktová řada ComfortVýkon v kW 1.7Typ motoru 4-taktníObjem v ccm 80Počet otáček v ot./min 3600Počet válců motoru 1
Skladem - ihned k odběru
2500-C AL-KO
- Startovací systém Startovací lankoZdroj pohonu benzínZdvihový objem v ccm 196.00Objem nádrže v litrech 15Výkon kW 2Doba provozu ca. 15 hodinRozměry (ŠxD) 590x430x480 mmHladina akustického hluku 95.0Hmotnost cca v kg 45Počet válců 1
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
Drain 7000 Classic AL-KO
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 7000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Filtrační vložka AL-KO 250/1"
- Filtrační vložka pro předfiltr domácí vodárny AL-KO 250/1 palce (Prod. č. 113721)Používá se v domácích vodárnáchVhodný pro ochranu proti písku a pevným částicímVyroben z vysoce kvalitního voděodolného plastu (80 mikronů)Snadné čištění
Skladem - ihned k odběru
CS 4030 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - ihned k odběru
EKS 2000/35 AL-KO
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - ihned k odběru
DIVE 6500/34 AL-KO
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 6500 l/hod |
| Dopravní výška: | 34 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
SUB 6500 Classic AL-KO
| Průtok: | 6500 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Skladem - ihned k odběru
Filtr 100/1" k zahradním čerpadlům AL-KO
- Chrání čerpadla, postřikovače, sprchy a další zařízení před nečistotami Filtrační patrona s omyvatelnou filtrační vložkouS mosaznými vložkami pro trvale těsné šroubeníPrůhledné filtrační sklo pro kontrolu stupně znečištěníVčetně spojovacího materiálu 1/1" a 1/3/4"Předfiltr AL-KO 100/1 coulu pro zahradní čerpadla je důležitým doplňkem pro dlouhodobé fungování vašeho vodního čerpadla. Účinně chrání mechanismus čerpadla před opotřebením způsobeným nečistotami, jako je písek a jiné hrubé částice. Nejlepší je objednat předfiltr, když si kupujete zahradní čerpadlo. Je vhodný pro téměř všechna zahradní čerpadla. Díky dodávaným spojovacím kusům v různých velikostech jej lze rychle nainstalovat. Jako originální náhradní díl předfiltr přesně zapadá a je dodáván se dvěma těsnicími kroužky. Navíc je snadno omyvatelný a velmi odolný, a to i při nepřetržitém používání. Obzvláště praktické: filtr je průhledný, aby bylo možné okamžitě rozpoznat a odstranit cizí tělesa a nečistoty. Max. Pracovní tlak 6 bar. Průtok při 2 barech je 3000 l/h.
Skladem - ihned k odběru
SUB 10000 DS Comfort AL-KO
| Výkon: | 450 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
AL-KO HWA 3600 Easy
- Tlakoměr žádný / žádnéTlakový spínač elektronickyPohon čerpadla 1 polohaKlíč na filtr neMaximální sací výška v m 8Maximální průtok l/h 3600Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Garantovaná hlučnost [db (A)] 76Maximální dopravní výška v m 38Filtr anoMaximální tlak v barech 3.8Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Značka AL-KOProduktová řada EasyVýkon motoru ve wattech 850
Skladem - ihned k odběru
JET 3600 Easy AL-KO
- Maximální dopravní výška v m 38Maximální průtok l/h 3600Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Pohon čerpadla 1 polohaOchrana proti chodu nasucho neMaximální tlak v barech 3.8Filtr anoGarantovaná hlučnost [db (A)] 76Klíč na filtr nePrůměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální sací výška v m 8Výkon ve wattech 850Značka AL-KOProduktová řada Easy
Skladem - ihned k odběru
JET 3000 INOX AL-KO
- Maximální tlak v barech 3.5Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Dopravní výška 35 m max. l/h 3100Ochrana proti chodu nasucho nePohon čerpadla 1 polohaFiltr neAkustický výkon LwA[dB(A)] 74Výkon ve wattech 650Garantovaná hlučnost [db (A)] 76Maximální průtok l/h 3100Maximální sací výška v m 8Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Klíč na filtr neMaximální dopravní výška v m 35Značka AL-KOProduktová řada Easy
Skladem - ihned k odběru
EKI 2200/40 AL-KO
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
DRAIN 10000 INOX Comfort AL-KO
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 10000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
BKS 4040 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.3 kg |
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »