Sekačky na trávu Makita
Podkategorie
Rotační sekačky
Vřetenové sekačky
Robotické sekačky
Lištové, bubnové a cepové sekačky
Sety zahradního nářadí
Příslušenství pro sekačky
Křovinořezy
Vyžínače
Makita DLM382PT2 Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Není skladem
Makita 196752-0 nástavec motorové jednotky, zarovnávač trávníku EE400MP
-12%
Není skladem
Makita 385224180 nůž na nálety 8 zubý 255x20x1,8mm
-18%
Není skladem
Makita 195524-0 nástavec motorové jednotky, vyžínač ER400MP =old195568-0 STOP
-12%
Není skladem
Makita 988000040 sluchátka STOP
-15%
Není skladem
Makita B-09575 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 180x2.4x30mm 60Z = new B-33255
-18%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita 181434-7 olej kompresorový 30ml
-12%
Není skladem
Makita 664004345 nůž sekací pro TM92.14, 92cm, pravý
-18%
Není skladem
Makita 199180-8 nástavec motorové jednotky, kultivátor KR401MP
-19%
Není skladem
Makita 957385030 strunová hlava poloautomatická 3,0mm, závit M12x1,25LH
-12%
Není skladem
Makita 341782-8 štípací klín
-20%
Není skladem
Makita 367005119 strunová hlava poloautomatická 3,0mm, závit M10x1,25LH=newB-05119
-18%
Není skladem
Makita 385260050 ramenní popruh
-13%
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 980008151 olej motorový Dolmar 2-takt 1:50, barel 200l STOP
-20%
Není skladem
Makita 980008270 olej motorový 2-takt 1:50, barel 60l = old980008150
-20%
Není skladem
Makita A-81658 strunová hlava T/G 3,0mm M10x1,25LH
-12%
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-67234 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 60Z = new B-67284
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-70518 strunová hlava poloautomatická 2,4mm M8x1,25LH=old381224262
-12%
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 11
- 12
- 13