Sekačky na trávu Makita
Podkategorie
Rotační sekačky
Vřetenové sekačky
Robotické sekačky
Lištové, bubnové a cepové sekačky
Sety zahradního nářadí
Příslušenství pro sekačky
Křovinořezy
Vyžínače
Makita 3641570 vysokotlaká hadice 8m HW111 / HW132 (kostka)
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 385224541 strunová hlava manuální 2,4mm, závit M12x1,25LH = old385224540
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415060452 lišta 60cm 1.5mm 3/8" Dolmar = old 415060652
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415060551 lišta 60cm 1.5mm 3/8" Dolmar
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 46272 vysokotlaká hadice 3m HW101=old40799
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 528099696 řetěz pilový 74cm 1.5mm 3/8" .058" 96čl Makita = old 528099096 = new 191H56-3
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 949000033 kanystr 5l, transparentní
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 988048025 ochranné brýle STOP
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-06507 strunová hlava poloautomatická 3,0mm, 3m, závit M10x1,25LH
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-19%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-12%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-23363 kotouč pilový ocel SPECIALIZED 185x1.8x30mm 56Z = new B-33738
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DA00000659 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M8x1,25RH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita WL00000358 kryt grilu komplet MW001G
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita YA00000681 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M10x1,25LH=old YA00000633
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65377 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 40Z=newD-77322
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita PM46SBC Benzinová sekačka 46 cm, 1 rychlost (PLM4628N)
-21%
| Výkon motoru: | 2.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Není skladem
Makita ELM3720 Elektrická sekačka 37cm,1400W
-12%
| Výkon motoru: | 1400 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Makita D-65383 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 60Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita ELM4120 Elektrická sekačka 41cm,1600W (EM410)
-12%
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 41 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Makita 980008607 olej motorový polosyntetický Makita 2-takt 1:50, 1000ml = alt Dolmar980008107
-12%
Není skladem