Sekačky na trávu Güde
Podkategorie
Rotační sekačky
Vřetenové sekačky
Robotické sekačky
Lištové, bubnové a cepové sekačky
Sety zahradního nářadí
Příslušenství pro sekačky
Křovinořezy
Vyžínače
ŘETĚZ NÁHRADNÍ K 95160 Güde 95161
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 420
Není skladem
Náhradní lišta GAK 240 Güde 94013
-25%
- Položka: Lišta Oregon
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
- Výška sestaveného zařízení v mm: 250
- Délka sestaveného zařízení v mm: 240
Není skladem
MYCÍ KARTÁČ PLOCHÝ Güde 85909
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 72
- Výška sestaveného zařízení v mm: 130
- Délka sestaveného zařízení v mm: 420
Není skladem
Náhradní řetěz GAK Güde 94011
-25%
- Položka: Řetěz Oregon
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 86
- Výška sestaveného zařízení v mm: 38
- Délka sestaveného zařízení v mm: 145
Není skladem
Pilový řetěz OREGON 53/1,3/⅜" Güde 94098
-26%
- Počet vodících článků: 53
- Šířka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8"
- Délka: 490 mm
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu RM 36-0.37 Güde 58471
-30%
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu RM 36-402-30.37 Güde 58470
-31%
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
Není skladem
Motorová sekačka na trávu BIG WHEELER 553.1 R ALU Güde 95438
-30%
| Výkon motoru: | 3.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 55 cm |
| Plocha trávníku: | 2200 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
NŮŽ HÁHRADNÍ 410 MM ZU 94993 Güde 94994
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 60
- Výška sestaveného zařízení v mm: 10
- Délka sestaveného zařízení v mm: 406
Není skladem
VRTACÍ NÁSTAVEC NÁHRADNÍ 150MM Güde 94143
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 170
- Výška sestaveného zařízení v mm: 170
- Délka sestaveného zařízení v mm: 770
Není skladem
LIŠTA VODÍCÍ 500 MM k 94074 Güde 94063
-26%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 4
- Výška sestaveného zařízení v mm: 73
- Délka sestaveného zařízení v mm: 588
Není skladem
Motorová sekčka na trávu BIG WHEELER 464.3 R Güde 95443
-30%
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 45.7 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
ŘETĚZ K PILE 58594 A 58595 Güde 58577
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
- Výška sestaveného zařízení v mm: 8
- Délka sestaveného zařízení v mm: 316
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu RM 36-0.43 Güde 58473
-28%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Cívka strunová, SADA (GPS 1800 Güde 94080
-25%
Není skladem
ŘETĚZ PIL. 21BP OREGON K 94087 Güde 94088
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 3
- 4
- 5