Přímočaré pily Makita
PodkategorieMakita 4350FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV181Z Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 165084-6 vodítko 5903R/5103R/5
-20%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučouvé pily 5903R, 5103R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4329 Přímočará pila s regulací a předkyvem,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H23-8 řetěz pilový 38cm 1.3mm 0.325" .050" 64čl Makita = old 512484764, 532484064
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H51-3 řetěz pilový 45cm 1.5mm 3/8" .058" 68čl Makita = old 528099668, 528099768, 958099068
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-05153-2 pilový list HCS6,4/10,6 203mm2KS dřevo
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16782-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16829-2 pilový list BiM 305mm 305mm 2ks dřevo plast
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43181-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-51079 kotouč pilový dřevo SPECIALIZED 165x1.5x20mm 16Z =new D-81050
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-40559 pilový pás BiM 18Z DPB181 5ks na kov
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-40543 pilový pás BiM 14Z DPB181 5ks na kov
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186SFJ Aku přímočará pila Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-21%
- Akumulátor: Li-ion 18V / 3,0 Ah
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186WVE Aku přímočará pila Li-ion LXTB 18V/2,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V LXT Basic 2,0 Ah
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84676 rukavice pracovní standard, velikost XL/10
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84654 rukavice pracovní standard, velikost M/8
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84660 rukavice pracovní standard, velikost L/9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84735 rukavice pracovní proti prořezu, nitril, velikost XL/10
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84713 rukavice pracovní proti prořezu, nitril, velikost M/8
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84729 rukavice pracovní proti prořezu, nitril, velikost L/9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84707 rukavice pracovní pletené basic, nitril, velikost XL/10
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84682 rukavice pracovní pletené basic, nitril, velikost M/8
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84698 rukavice pracovní pletené basic, nitril, velikost L/9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »