Přímočaré pily Makita
PodkategorieMakita 194367-7 lišta vodící 3000mm
-12%
- Vodicí lišta 3 000 mm MAKITA pro 5603R, 5017RKB, 5705R / RK, 5903R, 5103R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1910V6-4 řetěz pilový 10cm 1.1mm 325" .043" 26čl 80TXL pro DUC101, UC100D
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G14-3 lišta 25cm 1.1mm 3/8" 40čl = old 161846-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198885-7 spojka vodící lišty=oldP-20177
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T86-6 lišta 30cm 1.1mm 0.325" 51čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72291 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 24Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 165447-6 paralelní doraz SP6000
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro pilu SP6000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H44-0 řetěz pilový 50cm 1.5mm 3/8" .058" 72čl DPX Makita = old 523093772
-17%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43197-2 pilový list BiM 225mm 2ks univerzální
-17%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X04-8 řetěz pilový 45cm 1.1mm 0.325" .043" 70čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186Z Aku přímočará pila Li-ion LXT/LXTB 18V,bez aku Z
-21%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV0600K Přímočará pila s regulací a předkyvem,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 23 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4326 Přímočará pila 450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV182Z Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV001GZ Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 700 W
- Počet zdvihů: 800-3.500 min-1
- Výška zdvihu: 26 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CV102DZL Aku vesta L s vyhříváním Li-ion CXT 10,8/12V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/12V CXT
- Doba použití Hi: BL1041B - 4 hod
- Doba použití Mid: BL1041B - 7,5 hod
- Doba použití Lo: BL1041B - 14 hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415050655 lišta 50cm 1.5mm 3/8" Dolmar (445050655 Makita)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás