Pily Worksite
PodkategorieWorksite CSW173 - Okružní pila 1400W 185mm
-5%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 40 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite JS274 - Přímočará pila 600W
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CRS334 - Aku pila ocaska 20V 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CRS334 - Aku pila ocaska 20V 1x2Ah - Kombi MAX plus CRS334 - Aku pila ocaska 20V 1x2Ah - Kombi MAX plus je ideálním řešením pro snadné a rychlé řezání dřeva, umělé hmoty a dalších materiálů doma, v dílně i na zahradě. Díky akumulátorovému pohonu pily budete schopni ji jednoduše použít i v místech, kde není k dispozici rozvod elektrické energie. Pila WORKSITE vám umožní odvést dokonalou práci při řezání materiálů bez nutnosti použití zbytečných kabelů, které se často zamotávají a překážejí v práci.Hlavní výhody
- Výkonná, kompaktní a akumulátorová pila ocaska pro použití v průmyslové výrobě i v dílně
- Přední část stroje je pogumovaná, přilnavý povrch zajišťuje jistý a pevný úchop v každé pracovní poloze
- Výškově nastavitelný podpěrný držákBezdrátové provedeníRychloupínání pilového listu. Rychlá výměna pilového listu podporuje nekomplikovanou práciMenší únava při práci v jakékoli poloze díky dokonalému poměru výkonu a hmotnosti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CCS334 - Aku okružní pila 20V 165mm 1x2,0Ah - Kombi MAX plus
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CJS326 - Aku přímočará pila 20V
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CMS236 - Pokosová pila 1800W 255mm
-5%
- CMS236 - Pokosová pila 1800W 255mmPokosová pila CMS236 je vhodná pro řezání dřeva, obkladových desek, plastů a neželezných kovů. Konstrukce pily je vhodná pro mobilní práci i v malých prostorech a pro snadnou manipulaci. Velmi kompaktní design pro snadné uskladnění a přepravu.Hlavní výhody
- Náklon kotoučeŘemenový převodPlynulý rozběhPlynulý rozběh
- Kovová základna
- Upínací zařízení pro bezpečné držení obrobku na místě
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite COS109 - Rozbrušovací pila 2500W 355mm
-7%
- Rozbrušovací pila WORKSITE COS109 2500W, 355mmRozbrušovačka COS109 je cenově dostupná pila, jejíž funkce a možnosti ocení všichni mistři i domácí kutilové. Pila s příkonem 2500W na kovy je vhodná pro řezání a zarovnávání materiálů z oceli, neželezných kovů, železa a litinových profilů. Pila vyniká precizním zpracováním, dlouhou životností a maximální spolehlivostí.Pila také umožňuje nastavitelný úhel řezání. Maximální otáčky bez zátěže dosahují 3600 otáček za minutu. Rozměry kotouče tvoří 355 x 3,2 x 25,4mm. Samozřejmostí je praktický ON / OFF přepínač se kterým pilu jednoduše zapnete nebo vypnete. Svěrák pily lze otáčet od 0° do 45°, díky čemuž umožňuje tvorbu zkosených řezů. Přední upínací plocha pily se automaticky otočí do správné polohy a vyrovná se s obrobkem, aby se zajistilo, že obrobek je bezpečně upevněn. Vysoká bezpečnost při práci je zaručena i díky oboustrannému krytu a přednímu chrániči.Hlavní výhodyAretace vřeteneRychloupínací svěrákNastavitelný dorazSilný 2500W motorŘezný rozsah
- Max. řezná kapacita 90° (obdélník) - 115 x 125 mm
- Max. řezná kapacita 90° (čtverec) - 135 x 135 mm
- Max. řezná kapacita 90° (kulatina) -125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
CS 4030 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 813 - pokosová pila s laserem
-3%
- Pokosová pila s laserem pro přesné řezání.
- Příkon 1400 W.
- Průměr kotouče 210 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-20%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-20%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč pro ponorné pily 120mm, 24T Kreator KRT020306
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-22%
Skladem - ihned k odběru
Řetěz 40 cm 3/8", 57, 1,3 mm
-5%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SBN 18014 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 1,4 mm
Skladem - ihned k odběru
EKS 2000/35 AL-KO
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita UC3541A Elektrická pila 350 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791822
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1400w EXTOL PREMIUM 8893006
-6%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky SBN 11012 SF NAREX
-44%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 11025 F Pilové plátky NAREX
-39%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
SET FG Víceúčelové pracovní rukavice NAREX
-30%
- Bezprsté rukavice FG-LFlexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.
Skladem - ihned k odběru
SBN 1102 SF Pilové plátky NAREX
-45%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Scheppach HM 305 SL pokosová pila s potahem a laserem
-2%
- Příkon: 2000 W
- Průměr kotouče: 305 mm
- Nastavení sklonu: -48 / 48 °
- Prořez 90°/45°: 340 x 35 / 340 x 60 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 752 SFC
-33%
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
EKI 2200/40 AL-KO
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Ocasová pila 900 W Powerplus POWX0397
-17%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 4327 Přímočará pila s regulací,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru