Pily Worksite
PodkategorieWorksite CSW173 - Okružní pila 1400W 185mm
-5%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 40 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite JS274 - Přímočará pila 600W
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CRS334 - Aku pila ocaska 20V 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CRS334 - Aku pila ocaska 20V 1x2Ah - Kombi MAX plus CRS334 - Aku pila ocaska 20V 1x2Ah - Kombi MAX plus je ideálním řešením pro snadné a rychlé řezání dřeva, umělé hmoty a dalších materiálů doma, v dílně i na zahradě. Díky akumulátorovému pohonu pily budete schopni ji jednoduše použít i v místech, kde není k dispozici rozvod elektrické energie. Pila WORKSITE vám umožní odvést dokonalou práci při řezání materiálů bez nutnosti použití zbytečných kabelů, které se často zamotávají a překážejí v práci.Hlavní výhody
- Výkonná, kompaktní a akumulátorová pila ocaska pro použití v průmyslové výrobě i v dílně
- Přední část stroje je pogumovaná, přilnavý povrch zajišťuje jistý a pevný úchop v každé pracovní poloze
- Výškově nastavitelný podpěrný držákBezdrátové provedeníRychloupínání pilového listu. Rychlá výměna pilového listu podporuje nekomplikovanou práciMenší únava při práci v jakékoli poloze díky dokonalému poměru výkonu a hmotnosti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CCS334 - Aku okružní pila 20V 165mm 1x2,0Ah - Kombi MAX plus
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CJS326 - Aku přímočará pila 20V
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CMS236 - Pokosová pila 1800W 255mm
-5%
- CMS236 - Pokosová pila 1800W 255mmPokosová pila CMS236 je vhodná pro řezání dřeva, obkladových desek, plastů a neželezných kovů. Konstrukce pily je vhodná pro mobilní práci i v malých prostorech a pro snadnou manipulaci. Velmi kompaktní design pro snadné uskladnění a přepravu.Hlavní výhody
- Náklon kotoučeŘemenový převodPlynulý rozběhPlynulý rozběh
- Kovová základna
- Upínací zařízení pro bezpečné držení obrobku na místě
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite COS109 - Rozbrušovací pila 2500W 355mm
-7%
- Rozbrušovací pila WORKSITE COS109 2500W, 355mmRozbrušovačka COS109 je cenově dostupná pila, jejíž funkce a možnosti ocení všichni mistři i domácí kutilové. Pila s příkonem 2500W na kovy je vhodná pro řezání a zarovnávání materiálů z oceli, neželezných kovů, železa a litinových profilů. Pila vyniká precizním zpracováním, dlouhou životností a maximální spolehlivostí.Pila také umožňuje nastavitelný úhel řezání. Maximální otáčky bez zátěže dosahují 3600 otáček za minutu. Rozměry kotouče tvoří 355 x 3,2 x 25,4mm. Samozřejmostí je praktický ON / OFF přepínač se kterým pilu jednoduše zapnete nebo vypnete. Svěrák pily lze otáčet od 0° do 45°, díky čemuž umožňuje tvorbu zkosených řezů. Přední upínací plocha pily se automaticky otočí do správné polohy a vyrovná se s obrobkem, aby se zajistilo, že obrobek je bezpečně upevněn. Vysoká bezpečnost při práci je zaručena i díky oboustrannému krytu a přednímu chrániči.Hlavní výhodyAretace vřeteneRychloupínací svěrákNastavitelný dorazSilný 2500W motorŘezný rozsah
- Max. řezná kapacita 90° (obdélník) - 115 x 125 mm
- Max. řezná kapacita 90° (čtverec) - 135 x 135 mm
- Max. řezná kapacita 90° (kulatina) -125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru
SBN 7512 F Pilové plátky NAREX
-28%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2 mm
Skladem - ihned k odběru
CRP XL Pracovní rukavice NAREX
-33%
- Velikost: XL
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 F Pilové plátky NAREX
-29%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 753 R Pilové plátky NAREX
-32%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
Scheppach HBS 25 pásová pila
-2%
- Typ motoru: 230 V,50 Hz
- Příkon: 350 W
- Rychlost pásu: 880 m/min
- Průměr kola setrvačníku: 200 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 752 FP
-36%
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 1,45 mm
Skladem - ihned k odběru
Ochrana proti vytrhávání třísek BOSCH 2607010079
-12%
- Text k produktu, příslušenství, šedé: Ochrana proti vytrhávání třísek
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640509
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-30%
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-32%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2005-e ele. pila 2000w fieldmann
-65%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40.5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891824
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Brýle ochranné, čiré TOTAL TSP304
- Technické parametry: čiré
- Značka: TOTAL
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 160mm, 1200w EXTOL PREMIUM 8893005
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska, 650w EXTOL PREMIUM 8893600
-18%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SBN 9025 F Pilové plátky NAREX
-36%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,2–3,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky SBN 7525 FC NAREX
-38%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 11016 F Pilové plátky NAREX
-20%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,0–1,6 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 753 RC Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RACS 2520i SET aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 4Ah baterie + nabíječka
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 754 R
-31%
- Rozteč zubů: 4 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 1,25 mm
Skladem - ihned k odběru